Przyjaciółki 15 sezon. Zaskakujący zwrot w życiu Zuzy i Ingi. Wrócą do swoich byłych

2020-01-13 19:58 Ag
Przyjaciółki 15 sezon. Zaskakujący zwrot w życiu Zuzy i Ingi. Wrócą do swoich byłych
Autor: Polsat Przyjaciółki 15 sezon. Zaskakujący zwrot w życiu Zuzy i Ingi. Wrócą do swoich byłych

W kolejnym 15 sezonie serialu "Przyjaciółki" szczególnie dwie bohaterki czeka prawdziwa życiowa rewolucja. Wszystko wskazuje na to, że Zuza (Anita Sokołowska) i Inga (Małgorzata Socha) pójdą za głosem serca i dadzą się ponieść uczuciom do swoich byłych partnerów. Czy to oznacza, że w nowych odcinkach "Przyjaciółek" wiosną 2020 Inga wróci do Andrzeja (Adam Adamonis), a Zuza do Janka (Marek Bukowski). Niekoniecznie chodzi właśnie o nich...

"Przyjaciółki" 15 sezon nowe odcinki od marca 2020 w Polsacie

Jak przepowiednia wróżki (Izabella Olejnik) z ostatniego 170 odcinka "Przyjaciółek" wpłynie na losy bohaterek? Inga usłyszała, że dawna miłość powróci... A ponieważ u jej boku coraz częściej zaczął się pojawiać były mąż Andrzej, to wszystko wskazuje na to, że w 15 sezonie "Przyjaciółek" dawne uczucia odżyją.

Tyle tylko, że Andrzej będzie miał też sporą konkurencję. Oprócz obecnego partnera Ingi, Maksa (Mateusz Janicki), sporo namiesza też Robert (Krzysztof Wieszczek). A może to o nim mówiła wróżka?

Patrz też: Przyjaciółki 15 sezon. Koniec przyjaźni? Anka i Patrycja odłączą się od grupy

Niezłe zamieszanie będzie też w 15 sezonie "Przyjaciółek" u Zuzy. Całe życie zaczęło jej się walić po rozstaniu z Jankiem, ale na tym nie koniec nieszczęść. W nowych odcinkach "Przyjaciółek" dojdzie do kolejnych dramatów, a Zuza poszuka pocieszenia u Dagmara (Marcin Korcz), który kiedyś się w niej skrycie kochał.  Los znów ją połączy z Jankiem, ale na jak długo? I do którego byłego wróci Zuza? Lista jej eks kochanków jest długa!


Sprawdź też: Przyjaciółki 15 sezon. Kolejny dramat u Zuzy. Nawet przyjaciółki jej nie pomogą

Najnowsze