Przyjaciółki 15 sezon, odcinek 176: Patrycja dowie się, że córka Wiki nie jest siostrą Klary

2020-04-03 14:11 Ag
 Przyjaciółki 15 sezon, odcinek 176: Patrycja dowie się, że córka Wiki nie jest siostrą Klary
Autor: ipla.tv Przyjaciółki 15 sezon, odcinek 176: Patrycja dowie się, że córka Wiki nie jest siostrą Klary

W 176 odcinku serialu "Przyjaciółki" Patrycja (Joanna Liszowska) pozna kolejną tajemnicę zmarłej Wiki (Roma Gąsiorowska)? Choć nadal będzie miała wątpliwości czy Wika naprawdę nie żyje i zacznie podejrzewać, że mogła sfingować swoją śmierć, to jeszcze starsza córka Wiki przekaże jej szokujące nowiny. Arogancka, zbuntowana Kaja (Dominika Kryszczyńska) urządzi rodzinną awanturę w domu swojego ojca Adama (Jan Wieczorowski), a zaraz potem w 176 odcinku "Przyjaciółek" powie Patrycji, że Klara (Łucja Michalik) nie jest wcale jej siostrą!

"Przyjaciółki" 15 sezon, odcinek 176 (odc. 6) - czwartek, 9.04.2020, o godz. 21.10 w Polsacie

Ile tajemnic w serialu "Przyjaciółki" ukrywała Wiki? Kto jest ojcem Klary, czy Kaja to jej prawdziwa córka? A może Wika wcale nie zginęła w wypadku w Niemczech, a jej śmierć jest jednym, wielkim oszustwem, żeby mogła zniknąć na zawsze? W 176 odcinku "Przyjaciółek" głowę Patrycji będą zaprzątały pytania o przeszłość Wiki, a także to co stanie się z Klarą jeśli nie uda jej się adoptować.

Patrz też: Przyjaciółki 15 sezon, odcinek 176: Julka zdemaskuje teściową oszustkę! Matka Antka będzie bezlitosna

Zdenerwowana Patrycja w 176 odcinku "Przyjaciółek" odwiedzi Adama, żeby pożyczyć od niego akt zgonu Wiki. Przy okazji zapyta byłego męża zmarłej przyjaciółki czy widział jej ciało po wypadku. Adam przyzna, że nie, bo zwłoki były za bardzo zmasakrowane, a później ciało poddano kremacji. Ich rozmowę przerwie pojawienie się Kai, która oburzy się na widok swojej nowej macochy, Alicji (Magdalena Emilianowicz). Zaskoczy ją też obecność Patrycji w domu ojca.

- Jeszcze jeden członek tej naszej rodziny?
- Dobrze wiesz, że Patrycja nie jest członkiem naszej rodziny... - wyjaśni Adam, ale w 176 odcinku "Przyjaciółek" Kaja będzie chciała celowo wywołać awanturę. - A kto jest? Ona?!
Żona Adama nie będzie chciała słuchać obelg jego córki. - Nie muszę tego znosić!
- Dobra tato, wezmę resztę swoich rzeczy i spadam!

Po rodzinnej kłótni w 176 odcinku "Przyjaciółek" Patrycja będzie chciała namówić Kaję na szczerą rozmowę, licząc na to, że wyciągnie z niej coś na temat Wiki. - Kaja, chciałam z tobą porozmawiać... W końcu jesteś siostrą Klary...
- Podobno! - rzuci wściekła Kaja i da Patrycji odczuć, że nie ma ochoty się z nią widzieć.

Nie przegap: Koniec Przyjaciółek. Patrycja umrze w dniu zaręczyn Ingi w ostatnim 182 odcinku?