Przyjaciółki 15 sezon, odcinek 176: Julka zdemaskuje teściową oszustkę! Matka Antka będzie bezlitosna

2020-04-03 11:26 Ag
 Przyjaciółki 15 sezon, odcinek 176: Julka zdemaskuje teściową oszustkę! Matka Antka będzie bezlitosna
Autor: ipla.tv Przyjaciółki 15 sezon, odcinek 176: Julka zdemaskuje teściową oszustkę! Matka Antka będzie bezlitosna

W 176 odcinku serialu "Przyjaciółki" Julka (Nicole Bogdanowicz) i Antek (Maciej Zuchowicz) dowiedzą się, że rodzice ich oszukali! Kolejne krytyczne, a nawet chamskie uwagi teściowej wyprowadzą Julkę z równowag, więc powie Ludmile (Joanna Gonschorek) co myśli o wtrącaniu się w ich życie. Ale matka Antka w 176 odcinku "Przyjaciółek" zarzuci Julce, że wyzyskuje jej syna, więc ona musi o niego zadbać. Zaraz potem wyjdzie na jaw kłamstwo Rogalskich. Przypadkiem Julka zdemaskuje teściową, która okaże się jeszcze bardziej bezduszna i bezlitosna.

"Przyjaciółki" 15 sezon, odcinek 176 (odc. 6) - czwartek, 9.04.2020, o godz. 21.10 w Polsacie

Julka i Antek z "Przyjaciółek" odkryją prawdę o majątku rodziców Rogalskiego! Kiedy Ludmiła i Karol Piotr Kaźmierczak) przyjechali do syna i synowej z wizytą z Podlasia okazało się, że dopiero co wrócili z podróży na Dominikanę. Przyjechali też do Warszawy nowym samochodem. Ludmiła zapewniła ich, że to pożyczone auto...

W 176 odcinku "Przyjaciółek" teściowa kolejny raz skrytykuje Julkę i wtrąci się już nie tylko w sprawy dotyczące prowadzenia domu. Rozesłała przecież maile do szefowej i współpracowników Antka w wydawnictwie, żeby uprzedzić wszystkich, że pisarz ma problemy z żoną. Dziewczyna straci cierpliwość i skonfrontuje się z teściową. Matka Antka zarzuci jej, że nie wspiera jej syna i jeszcze go wyzyskuje.

Patrz też: Przyjaciółki 15 sezon, odcinek 176: Mąż Wiki przerwie milczenie! Adam nie widział jej ciała po śmierci

Dla dobra małżeństwa w 176 odcinku "Przyjaciółek" Julka nie odeprze ataku teściowej. Czarę goryczy przeleje jednak sama Ludmiła. Przypadek sprawi, że podczas kontroli drogowej przez policję wyjdzie na jaw, że samochód "pożyczony" przez Rogalskich jest tak naprawdę ich. - To jest świeżuteńki nabytek! Myśmy dopiero co z mężem kupili...- pochwali się Ludmiła policjantowi.

Julka w 176 odcinku "Przyjaciółek" nie wytrzyma! - Mówiliście, że to pożyczony? To jednak kupiliście ten samochód?
- A co mieliśmy do Warszawy pociągiem jechać jak jakaś biedota? - rzuci oburzona teściowa.

Dla Julki w 176 odcinku "Przyjaciółek" stanie się jasne, że jej teściowe coś kręcą, że nie mówią całej prawdy o swoim majątku. - No fajnie, że was było stać tylko po co mówić, że pożyczone?
- Całe życie żeśmy oszczędzali, to chcieliśmy choć raz mieć porządne auto! A ja tobie wypominam ile ty pieniędzy wydajesz na ciuszki, na Oliwierka?! Co chwilę go przebierasz! - zaatakuje ją teściowa, a Antek nie stanie w obronie żony!

Sprawdź też: Przyjaciółki 16 sezon. Anita Sokołowska ujawnia kulisy nowych odcinków! Kiedy emisja?

Przyjaciółki 15 sezon odc. 176. Ludmiła (Joanna Gonschorek)
Autor: ipla.tv Przyjaciółki 15 sezon odc. 176. Ludmiła (Joanna Gonschorek)
Przyjaciółki 15 sezon odc. 176. Antek (Maciej Zuchowicz)
Autor: ipla.tv Przyjaciółki 15 sezon odc. 176. Antek (Maciej Zuchowicz)