Przyjaciółki 15 sezon, odcinek 175: Zuza sprzeda dom! Janek zabierze jej wszystko

2020-03-26 15:23 jkk
Przyjaciółki 15 sezon, odcinek 175: Zuza sprzeda dom! Janek zabierze jej wszystko
Autor: ipla Przyjaciółki 15 sezon, odcinek 175: Zuza sprzeda dom! Janek zabierze jej wszystko

W 175 odcinku serialu Zuza będzie musiała podjąć bardzo trudną decyzję - sprzeda dom! Od początku 15 sezonu serialu Zuza boryka się z poważnymi problemami w opłacaniu kredytu za nieruchomość, a Janek nie dotrzymuje swojej części obowiązani... Czy w ten sposób zabierze jej wszystko, co kocha, wspólne wspomnienia i miejsce, w którym wychowały się ich dzieci? Jak Zuza przeżyje kolejne bolesne pożegnanie w swoim życiu będziemy obserwować od 175 odcinka "Przyjaciółek".

"Przyjaciółki" 15 sezon odcinek 175 (odc. 5) - czwartek, 2.04.2020, o godz. 21.10 w Polsacie

W 175 odcinku serialu "Przyjaciółki" Zuza i Janek wreszcie spotkają się w ich wspólnym domu. Jednak nie bezie to sympatyczne spotkanie dwójki - być może jeszcze - kochających się ludzi. Padną mocne słowa i ważne decyzje...

- To o czym chcesz pogadać? - zapyta Janek?

- Chcę sprzedać dom - Zuza wypadli prosto z mostu. 

- Radykalnie

- Może i radykalnie, ale nie dam rady sama spłacać kredytu

Zobacz też: Koniec Przyjaciółek. Patrycja umrze w dniu zaręczyn Ingi w ostatnim 182 odcinku?

W tym momencie 175 odcinka "Przyjaciółek" Janek zacznie się zbierać do wyjścia. Szybko dojdzie do wniosku, że Zuza ma do niego pretensje o brak spłat kredztu za dom i inne należności. 

- Jeżeli chcesz mi dowalić, to ...- Janek po prostu zacznie wychodzić...

- Nie stać cię na raty kredytu. Rozumiem to - zatrzyma go pojednawczo Zuza. - Ale ja też nie mam. Więc może sprzedajmy dom, spłaćmy raty kredytu i podzielmny się tym co zostanie. 

- A gdzie będziecie mieszkać? Dzieci się przyzwyczaiły... - zapyta Janek. Widać, w 175 odcinku serialu "Przyjaciółki" przypomni sobie, że nie tylko o mnich dwoje tu chodzi. 

- Przeprowadzimy się do Stefy...

- U Stefy będziecie koczować...

Zuza jednak zdecyduje, że bardziej musi uchylić rąbka tajemnicy w 175 odcinku "Przyjaciółek". Doświadczona w negocjacjach była pani dyrektor z banku, będzie umiała podejść do sprawy, żeby uzyskać to, na czym jej zależy. Tylko czy aby na pewno na sprawach finansowych zależeć jej będzie najbardziej?

- Chcę zainwestować te pieniądze. Tylko nie pytaj mnie w co, bo nie chcę, abyś to oceniał. I chciałabym, jak już dostaniesz tej gotówki, to żebyś mi oddał te pieniądze, które ci kiedyś pożyczyłam - wyrzuci z siebie Zuza, prawie jednym tchem. 

- Jasne... To co, trzeba jakoś podzielić te graty? - odpowie tylko smutny Janek. 

- No, kiedyś trzeba... - podsumuje Zuza po chwili dłuższej ciszy.

Wygląda na to, że w 175 odcinku serialu "Przyjaciółki" Zuza i Janek dogadają się w sprawie sprzedaży domu. Ale fakty pozostana takie, że ona zostanie z niczym, a on ostatecznie zdobędzie wszystko...

Najnowsze