Przyjaciółki 15 sezon, odcinek 173: Szef Zuzy złoży jej niemoralną propozycję! Praca za seks - ZWIASTUN

2020-03-18 7:22 jkk
Przyjaciółki 15 sezon, odcinek 173: Szef Zuzy złoży jej niemoralną propozycję! Praca za seks - ZWIASTUN
Autor: Polsat Przyjaciółki 15 sezon, odcinek 173: Szef Zuzy złoży jej niemoralną propozycję! Praca za seks - ZWIASTUN

W 173 odcinku serialu "Przyjaciółki" szef (Wojciech Kuliński) Zuzy (Anita Sokołowska) złoży jej niemoralną propozycję. Molestowanie w tej firmie trwa w najlepsze od początku 15 sezonu serialu, a Zuza wciąż nie będzie miała odwagi rzucić pracy lub zgłosić przestępstwo… Niestety, na taką postawę liczy szef i w 173 odcinku "Przyjaciółek" posunie się dalej - Zuza usłyszy, że nie dostanie etatu, jeśli mu nie ulegnie! Czy to obudzi odwagę Zuzy, czy ją pogrąży? Zobaczcie ZWIASTUN 173 odcinka "Przyjaciółek"!

"Przyjaciółki" 15 sezon odcinek 173 (odc. 3) - czwartek, 19.03.2020, o godz. 21.10 w Polsacie

W 173 odcinku serialu "Przyjaciółki" Zuza stawi się na umówione spotkanie do szefa. Profesjonalna w każdym calu - do niedawna pani dyrektor banku - dostanie niemoralną propozycję!

Molestujący szef Zuzy nie będzie ukrywał w 173 odcinku serialu "Przyjaciółki", że o etat to ona może sobie zawalczyć, ale nie swoją "śliczną główką", a ciałem! Co jej zaproponuje w zamian za stałą pracę?

- Kocham sport. Paintball - zacznie szef z nogami na stole na widok Zuzy w swoim gabinecie

- Jeśli to można to nazwać sportem... - skomentuje podwładna. 

- Sport to jest walka, to jest rywalizacja, pani Zuziu, to jest... No dobrze, co panią do mnie sprowadza, co tam się urodziło?

- Byliśmy umówienie na rozmowę dzisiaj...

- Tak? - szef znów da Zuzie odczuć, że to spotkanie nie ma dla niego żadnego znaczenia!

Zobacz też: Koniec Przyjaciółek! Inga w ciąży! Dla córki odrzuci oświadczyny Maksa w ostatnim 182 odcinku

Przyjaciółki, odcinek 173: Zuza dostanie niemoralną propozycję od szefa! Praca za seks.

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Jednak w tej scenie 173 odcinka "Przyjaciółek" Zuza pokaże jakim jest zawodowcem. Przyjdzie świetnie przygotowana, zarówno na zaczepki, jak i merytorycznie. Jednak czy da sobie radę z aroganckim, obleśnym szefem?

- Chciałam zapytać, czy podjął pan decyzje w sprawie mojej przyszłości w tej firmie? - zacznie Zuza, próbując nie zwracać uwagi na zachowanie szefa. 

- Pyta pani o etat? Rozumiem, nie jest łatwo samotnej matce... Bez mężczyzny kobieta jest taka bezradna...

- No dobrze, to chciałam zapytać, czy podjął pan taką decyzję - Zuza zastosuje metodę "zdartej płyty" i zapyta ponownie o to samo. - Jeśli tak, to czy jest jakiś konkretny termin?

- Pani jest taką piękną kobietą, pani Zuziu. Dlaczego taką zasadniczą? 

- Myślę, że spełniam wymagania na to stanowisko - Zuza nadal będzie dzielnie się trzymać i nie zwracać uwagi na zaczepki. 

I w tym momencie 173 odcinka "Przyjaciółek" szef przestanie się bawić i przejdzie do frontalnego ataku! Co usłyszy Zuza?

- Sprawdźmy to. Pojedzie pani na szkolenie, zobaczymy jak się pani odnajduje w zespole

- Wie pan w zespole to ja się odnajduje już od...

- Wiem, ale wciąż bardzo słabo się znamy - wejdzie Zuzie w słowo szef. - A na wyjeździe będzie okazja poznać się bliżej, rozluźni się pani troszeczkę i wtedy pomyślimy o tym etacie

- No! Zaskoczył mnie pan. Dobrze. To znaczy - muszę sobie to przemyśleć - zszokowana Zuza zacznie wychodzić z gabinetu zboczeńca.  

- Oczywiście. Niech pani sobie to przemyśli w tej swojej ślicznej główce, pani Zuziu...

Czy Zuza pojedzie na szkolenie i odda się obleśnemu szefowi? A może w  173 odcinku serialu "Przyjaciółki" rzuci pracę i znów zostanie bezrobotna? Obie decyzje mogą w finale 15 sezonu serialu "Przyjaciółki" źle się dla Zuzy skończyć...

<iframe src="https://www.facebook.com/plugins/video.php?href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2Fsuperserialepl%2Fvideos%2F669752510467995%2F&show_text=0&width=560" width="560" height="315" style="border:none;overflow:hidden" scrolling="no" frameborder="0" allowTransparency="true" allowFullScreen="true"></iframe>
Najnowsze