Przyjaciółki 15 sezon. Janek wróci do Zuzy w obliczu tragedii. To jeszcze nie koniec ich małżeństwa!

2019-12-01 9:49 Ag
Przyjaciółki 15 sezon. Zuza (Anita Sokołowska), Janek (Marek Bukowski)
Autor: Instagram Przyjaciółki 15 sezon. Zuza (Anita Sokołowska), Janek (Marek Bukowski)

Czy w nowym 15 sezonie serialu "Przyjaciółki" to na Zuzę (Anita Sokołowska) spadnie nieszczęście, które przepowiedziała wróżka Esmeralda (Izabella Olejnik) na weselu? Wiele na to wskazuje, że to właśnie Zuza będzie cierpiała w nowych odcinkach "Przyjaciółek" wiosną 2020 roku. Jest jednak spora szansa, że Janek (Marek Bukowski) wróci do żony w obliczu tej wielkiej tragedii. Co się między nimi wydarzy dalej w kolejnej serii "Przyjaciółek"? Mamy pewne przecieki!

Co będzie z Zuzą i Jankiem w 15 sezonie "Przyjaciółek"?

Zuza z serialu "Przyjaciółki" znów zostanie ciężko doświadczona przez los? Wyciekły zdjęcia i nagrania z planu 15 sezonu, na których widać w jak fatalnej jest formie psychicznej, prawie na skraju wytrzymałości. Co doprowadzi Zuzę do takiego stanu? Być może rozstanie z Jankiem, problemy ze znalezieniem nowej pracy, a może nawet coś więcej.

Co prawda nowe odcinki "Przyjaciółek" wciąż skrywają wiele tajemnic, ale Anita Sokołowska ujawniła już, że u boku jej bohaterki w trudnych chwilach nie zabraknie Janka. Czy mąż wróci do Zuzy i zakończy znajomość z młodziutką, seksowną Sabiną (Anna Jażdżyk), którą przyprowadził na ślub Julki (Nicole Bogdanowicz)? To bardzo możliwe!

Patrz też: Przyjaciółki 15 sezon. Kolejny dramat u Zuzy. Nawet przyjaciółki jej nie pomogą

"Lubicie tego Gościa? To dobrze, bo ta fotka oznacza, ze pojawi się On w 15 serii Przyjaciółek 😜 a tym samym ogłaszam, że pracujemy już nad kolejną transzą serialu @przyjaciolki.serial 💃🏻👯‍♀️ Nieźle, co? 15 seria, a w planach początkowych miały być tylko 2,3 transze serialu... a kręcimy już 8 rok 💁‍♀️👀💋. Wszystko dzięki Wam- Widzki i Widzowie po prostu chcecie oglądać nasz serial" - napisała Sokołowska na Instagramie.

Dopiero w 15 sezonie "Przyjaciółek" dowiemy się kogo dotyczyła mroczna przepowiednia wróżki Esmeraldy, która jednej z przyjaciółek Anki (Magdalena Stużyńska) przewidziała nieszczęście. Patrząc na doniesienia z planu nowych odcinków "Przyjaciółek" wydaje się, że to Zuzę czeka kolejny dramat.

Co może się jej jeszcze złego przytrafić po tym jak Igor (Stefan Pawłowski) próbował ją zgwałcić, a Janek nie uwierzył jej kiedy powiedziała mu prawdę o ataku brata? Podczas ostatniego spotkania z Jaśkiem nieobliczalny Igor zapowiedział, że jeszcze wróci, więc może spróbować jeszcze raz dopaść Zuzę!

Sprawdź też: Przyjaciółki 15 sezon. Pożar u Anki i Pawła! Kto zginie? Wyciekły przerażające zdjęcia z planu

Najnowsze