Przyjaciółki 15 sezon. Anka i Paweł ofiarami pożaru! Stracili jednego syna, a teraz spotka ich kolejna tragedia - ZWIASTUN

2020-02-18 10:55 jkk
Przyjaciółki 15 sezon. Anka i Paweł ofiarami pożaru! Stracili jednego syna, a teraz spotka ich kolejna tragedia
Autor: Polsat Przyjaciółki 15 sezon. Anka i Paweł ofiarami pożaru! Stracili jednego syna, a teraz spotka ich kolejna tragedia

W 15 sezonie serialu "Przyjaciółki" Anka (Magdalena Stużyńska) i Paweł (Bartek Kasprzykowski) stracą wszystko w pożarze! Scenarzyści serialu nie oszczędzają rodziny Strzeleckich. Poprzedni 14 sezon "Przyjaciółek" zaczął się od strasznego dramatu: w katastrofie lotniczej zginął syn Anki i Pawła, Franek (Kajetan Borowski). W nowych odcinkach "Przyjaciółek" wiosną 2020 spotka ich kolejna tragedia... Na szczęście Anka będzie mogła liczyć na wsparcie przyjaciółek! Czy jej rodzina to przetrwa?

Przyjaciółki, 15 sezon. Anka i Paweł straca wszystko! Wielki ogień w domu Strzeleckich!

Niestety potwierdzają się nasze informacje: Ankę i Pawła spotka kolejna tragedia! Jak pamiętamy poprzedni sezon serialu "Przyjaciółki" zaczął się od katastrofy lotniczej, w której zginął Franek, w nowych odcinkach ich dom stanie w płomieniach!

Czy w 15 sezonie serialu "Przyjaciółki" Anka i Paweł straca cały dorobek życia? Gdyby taki był plan, oznaczałoby to, że 15 sezon serialu "Przyjaciółki" będzie dla nich tragiczny... Rodzina z trudem pozbierała się po stracie syna - czy cały majątek w płomieniach nie okaże ciosem ostatecznym?

Jest jeszcze nadzieja, bo nie do końca wiadomo, czy w 15 sezonie serialu "Przyjaciółki" zapali się dom Strzeleckich, czy może budynek, w którym mają kancelarię. Jedno jest pewne - Strzeleccy po raz kolejny przeżyją wielki dramat!

Zobacz koniecznie: Gwiazda odchodzi z Przyjaciółek. Ostatni dzień na planie i pożegnanie Sokołowskiej, Stużyńskiej i Janickiego

Na szczęście Anka i Paweł będą mogli liczyć na zawsze sprawdzone "Przyjaciółki". W 15 sezonie u ich bolku jak zawsze staną:  Inga (Małgorzata Socha). Patrycja (Joanna Liszowska) i Zuza (Anita Sokołowska).

Czy Strzeleccy poradzą sobie z kolejną tragedią, jaką przyszykowali im producenci w 15 sezonie serialu "Przyjaciółki"?

Najnowsze