Przyjaciółki 14 sezon. Zuza zdradzi Janka z jego młodszym bratem? - ZDJĘCIA

2019-08-01 14:46 Ag
Przyjaciółki 13 sezon, odcinek 158. Janek (Marek Bukowski), Zuza (Anita Sokołowska)
Autor: Polsat Przyjaciółki 13 sezon, odcinek 158. Janek (Marek Bukowski), Zuza (Anita Sokołowska)

Kolejna zdrada w serialu "Przyjaciółki"? Zuza (Anita Sokołowska) ma już na sumieniu romans ze swoim lekarzem, ale w nowym 14 sezonie "Przyjaciółek" do jej życia wkroczy kolejny mężczyzna. Młodszy brat Janka (Marek Bukowski), szalony i beztroski Igor (Stefan Pawłowski) zapuka do drzwi domu Zuzy (Anita Sokołowska) i Janka, by wywrócić wszystko do góry nogami. Co połączy Zuzę ze szwagrem w nowych odcinkach "Przyjaciółek"? Zdradzi Janka z jego bratem?

"Przyjaciółki" 14 sezon nowe odcinki od września 2019 w Polsacie

Zuza Markiewicz z serialu "Przyjaciółki" należy do tego typu bohaterek, po których można się spodziewać wszystkiego. Gdy walczyła ze śmiertelną chorobą oddaliła się od męża tak bardzo, że skusiła się na romans ze swoim lekarzem Chrisem (Łukasz Konopka). Dzięki zdradzie poradziła sobie jakoś z emocjami, które kumulowała w sobie gdy umierała na raka.

Małżeństwo Zuzy i Janka cudem ocalało w poprzedniej serii "Przyjaciółek". Oboje uznali, że nie potrafią bez siebie żyć, a Janek wspaniałomyślnie wybaczył żonie skok w bok.

Przeczytaj koniecznie: Przyjaciółki. Małgorzata Socha w sukni ślubnej! Inga weźmie ślub w 14 sezonie?

Kolejna próba czeka tę parę w nowym 14 sezonie "Przyjaciółek" gdy do ich rodziny wkroczy młodszy brat Janka, żyjący chwilą artysta z głową pełną pomysłów Igor (w tej roli Stefan Pawłowski). Od pierwszego spotkania stanie się jasne, że relacje Janka i Igora są bardzo wrogie. Zupełnie jakby braci poróżniła jakaś sprawa z przeszłości. 

Mąż Zuzy wciąż będzie miał do brata wielki żal. Mimo upływu lat nie wybaczy mu tego co się stało...

Nie przegap: Przyjaciółki 14 sezon. Nowe wcielenie Zuzy! Trudno ją będzie rozpoznać. Razem z Dagmarem trafi na zmywak - WIDEO

Produkcja "Przyjaciółek" ujawnia, że być może Igor będzie przyczyną kolejnych konfliktów w małżeństwie Zuzy i Janka. Niewykluczone, że Markiewicz poczuje do szwagra coś więcej niż powinna. Albo młodszy brat Janka zakocha się w bratowej. Wszystko okaże się w nowych odcinkach "Przyjaciółek" jesienią 2019.

Najnowsze