Przyjaciółki. Małgorzata Socha w sukni ślubnej! Inga weźmie ślub w 14 sezonie?

2019-07-31 13:01 Ag
Małgorzata Socha, Anita Sokołowska na planie. Ślub w serialu Przyjaciółki?
Autor: Instagram Małgorzata Socha, Anita Sokołowska na planie. Ślub w serialu Przyjaciółki?

Czyżby w serialu "Przyjaciółki" szykował się ślub? Małgorzata Socha pokazała zdjęcie w sukni ślubnej z planu produkcji. Do jednego z ujęć pozowała z przyjaciółką Anitą Sokołowską. I choć wyglądało to jak przygotowania do ślubu Ingi w nowym 14 sezonie "Przyjaciółek", to aktorki szybko rozwiały wszelkie wątpliwości. To jednak nie zmienia faktu, że w nowych odcinkach "Przyjaciółek" ślub jednak będzie. Pytanie tylko, która z bohaterek wyjdzie za mąż.

"Przyjaciółki" 14 sezon nowe odcinki od września 2019 w Polsacie

Małgorzata Socha w sukni ślubnej i Anita Sokołowska w roli wspierającej przyszłą pannę młodą przyjaciółki. Na Instagramie gwiazd "Przyjaciółek" pojawiły się fotki z planu sugerujące, że w 14 sezonie Inga weźmie ślub. Aktorki umieściły jednak opisy pod zdjęciami wskazujące na to, że kręcą razem nowy film "Jak poślubić milionera?"! To jednak nie zmienia faktu, że w nowych odcinkach "Przyjaciółek" jesienią 2019 ślub jednak będzie.

Zobacz też: Przyjaciółki 14 sezon. Stefan Pawłowski jako brat Janka. Igor doprowadzi do konfliktu w rodzinie Zuzy?

 

Jakiś czas temu ekranowy Andrzej (Adam Adamonis), były mąż Ingi, pokazał zakulisowe ujęcie ze ślubu w 14 serii. Wygląd Julki (Nicole Bogdanowicz), córki Anki (Magdalena Stużyńska) i Pawła (Bartek Kasprzykowski) wskazywał, że to ona weźmie ślub. Jednak młoda aktorka szybko zaprzeczyła. A ponieważ wszystkie pozostałe bohaterki "Przyjaciółek" są mężatkami, to tylko Inga może wyjść za mąż w nowych odcinkach.

Nie przegap: Nowa Patrycja w Przyjaciółkach. Ona zastąpi Joannę Liszowską. Skąd ta zmiana?

No chyba, że produkcja serialu zaskoczy widzów niespodzianką i na ślubnym kobiercu w nadchodzącym 4 sezonie "Przyjaciółek" stanie np. Maria (Ewa Kasprzyk), teściowa Anki, która ponad rok temu zaręczyła się z młodziutkim kochankiem Gabrielem (Bartosz Waga). Wszystko wyjaśni się już we wrześniu kiedy telewizja Polsat pokaże premierowe odcinki "Przyjaciółek".

Najnowsze