Przyjaciółki 14 sezon, odcinek 165: Zuza ukryje się przed gwałcicielem Igorem u Patrycji - ZWIASTUN

2019-10-23 7:31 jkk
Przyjaciółki 14 sezon odc. 165. Zuza (Anita Sokołowska), Patrycja (Joanna Liszowska)
Autor: Polsat Przyjaciółki 14 sezon odc. 165. Zuza (Anita Sokołowska), Patrycja (Joanna Liszowska)

W 165 odcinku serialu "Przyjaciółki" upokorzona próbą gwałtu Zuza (Anita Sokołowska) nie będzie wiedziała gdzie się schować... Bedzie się bała wyjść gdziekolwiek, pokazać na ulicy, a po powrocie do domu nie będzie nawet chciała słyszeć! Do takiego stanu doprowadzi ją Igor (Stefan Pawłowski), który prawie zgwałcił Zuzę! Czy załamana Zuza zdoła powiedzieć Jankowi, co się stało, czy ukryje się na dłużej? Zobaczcie zwiastun 165 odcinka "Przyjaciółek"!

"Przyjaciółki" 14 sezon odcinek 165 - czwartek, 24.10.2019, godz. 21.10 w Polsacie.

Zuza w 165 odcinku serialu "Przyjaciółki" właśnie do Patrycji pójdzie w nocy po brutalnej próbie gwałtu. Zobaczymy ją w stanie, w jakim nie była nigdy wcześniej - zakrwawioną, brudną, ale przede wszystkim śmiertelnie przerażoną!

W 165 odcinku serialu "Przyjaciółki" przerażona na widok Zuzy Patrycja zasypie ją pytaniami. - Zuza, co się stało? Ktoś cię napadł, ktoś cię pobił? Gdzie jest Jasiek? Masz tu krew...Ktoś cię uderzył?

- Igor - wydusi z siebie Zuza.

- Igor, a dlaczego?! Chciał ci zrobić krzywdę?

Zuza tylko przytaknie, szlochając...

Czytaj także: "Przyjaciółki", odcinek 165 - Ankę spotka kolejna straszna tragedia!

Patrycja zachowa się wobec Zuzy 165 odcinku serialu "Przyjaciółki" jak najlepsza na świecie przyjaciółka - zaprosi do domu, utuli, wysłucha, ale i nie będzie nadmiernie wypytywać.

Pełna empatii opieka Patrycji będzie w jawnej sprzeczności z zachowaniem Janka, który zadzwoni do Zuzy i zaleje ją od razu pretensjami! Czy w 165 odcinku serialu "Przyjaciółki" Janek nie będzie słyszał w głosie i nie wyczuje w znikomej liczbie słów swojej ukochanej żony, że stało się coś strasznego? Niestety, swoim zachowaniem Janek tylko pogłębi wielką chęć Zuzy do chowania się przed całym światem, a zwłaszcza przed nim samym...

- O, jak miło, że odbierasz. Wyspałaś się? - zacznie Janek jak tylko Zuza odbierze.

- Cześć - odpowie cicho jego żona.

Ale Janek chyba nawet nie usłyszy co powie Zuza, bo nakręcony będzie kontynuował "przesłuchanie": - I wielkie dzięki, że raczyłaś wysłać tego sms-a... Super, że nocowałaś u Patrycji. Dobrze się bawiłaś? Odgrywasz się? Brawo! chyba musimy porozmawiać, wiesz? Oczywiście, jak pojawisz się w domu.

- Niedługo będę - przerwie mu krótko Zuza.

- To wspaniale, bo pani Marylka dzwoniła, że się spóźni, a ja mam tylko 2 ręce. Chłopaki pytają, gdzie jesteś, mówię że u przyjaciółki.

- Cześć - tylko na tyle będzie stać Zuzę w odpowiedzi.

Czytaj także: "Przyjaciółki", odcinek 166 - Wiktor będzie błagał Patrycję o wybaczenie!

Patrycja zapyta rano tylko Zuzę jak się czuje. Ale potem spróbuje dowiedzieć się czegoś więcej: - Jak to w ogóle możliwe, że Igor się tak zachował? - ale kiedy odpowie jej cisza zajmie się przyziemnymi sprawami: - Nie powinnaś w ogóle zadzwonić do banku i ich uprzedzić, że nie będziesz w pracy?

- Później zadzwonię - odpowie tylko zupełnie zniechęcona do życia Zuza.

Jak Zuza poradzi sobie w dramatycznej sytuacji bez wsparcia swojego mężczyzny? Jedno jest pewne, że na pewno może liczyć na "Przyjaciółki". Jak na Patrycję: - Ok, na razie nie chcesz gadać. To sobie tu posiedź a ja zrobię ci kawę. A co razem wymyślą przekonamy się już w 165 odcinku serialu.

Najnowsze