Przyjaciółki 14 sezon, odcinek 164: Patrycja odkryje, że Wiktor ma kochankę! Domyśli się, że to niania?

2019-10-17 12:18 Ag
Przyjaciółki 14 sezon, odc. 164. Patrycja (Joanna Liszowska)
Autor: Polsat Przyjaciółki 14 sezon, odc. 164. Patrycja (Joanna Liszowska)

Wiktor (Paweł Deląg) z serialu "Przyjaciółki" zdradzi Patrycję (Joanna Liszowska) z nianią Kaliną (Maria Pawłowska)! Kiedy w 164 odcinku "Przyjaciółek" Patrycja wróci do domu początkowo nie domyśli się, że jej ukochany także spędził noc poza domem. Relacje między nimi będą tak napięte, że Wiktor posunie się do kolejnych gróźb. A później nastąpi nagłe pojednanie i odkrycie, które sprawi Patrycję w osłupienie. W 164 odcinku "Przyjaciółek" pójdzie do hotelu gdzie jej były mąż przespał się z inną!

"Przyjaciółki" 14 sezon, odcinek 164 - czwartek, 17.10.2019, o godz. 21.05 w Polsacie

Wojna między Patrycją a Wiktorem w "Przyjaciółkach" o pieniądze, wzajemny szacunek, brak namiętności w łóżku skończy się zdradą. Z Jeleńskiego znów wyjdzie drań, który za nic ma swoją byłą żoną, a szuka przygód w ramionach seksownej niani dzieci. Dopiero w 164 odcinku "Przyjaciółek" okaże się jaki finał miał wspólny wyjazd Wiktora i Kaliny do bankomatu po pieniądze!

Nie przegap: Przyjaciółki 14 sezon odcinek 164: Zuza napadnięta i zgwałcona przez brata Janka!

Jak gdyby nigdy nic Wiktor wróci jednak do domu, wiedząc, że Patrycja także spędziła tę noc gdzie indziej. W 164 odcinku "Przyjaciółek" znów zacznie jej robić wymówki po tym jak zabrała mu Klarę (Maja Śliwińska) i Mikołaja (Adam Kiełczewski). - Nie interesuje mnie gdzie byłaś, co robiłaś, ale więcej nie graj dziećmi! Nie pozwolę ci na to! - zagrozi Patrycji.

	Przyjaciółki 14 sezon, odc. 164. Patrycja (Joanna Liszowska)
Autor: Polsat Przyjaciółki 14 sezon, odc. 164. Patrycja (Joanna Liszowska)
Przyjaciółki 14 sezon, odc. 164. Patrycja (Joanna Liszowska), Inga (Małgorzata Socha)
Autor: Polsat Przyjaciółki 14 sezon, odc. 164. Patrycja (Joanna Liszowska), Inga (Małgorzata Socha)
Przyjaciółki 14 sezon, odcinek 164. Zuza (Anita Sokołowska)
Autor: Polsat Przyjaciółki 14 sezon, odcinek 164. Zuza (Anita Sokołowska)

Patrycja nie odpowie, ale postanowi naprawić relacje z ukochanym. W 164 odcinku "Przyjaciółek" ugotuje dla niego kolację, zaplanuje romantyczny wieczór przy świecach i winie. Wiktor zgodzi się na rozejm i para wyląduje w łóżku. Rankiem nastąpi jednak bolesne zderzenie z rzeczywistością.

Sprawdź koniecznie: Koniec Przyjaciółek. Wiemy jak się skończy 14 sezon. Ślub Julki po śmierci syna Anki i Pawła w ostatnim odcinku

Bo robiąc pranie Patrycja zobaczy w kieszeni spodni byłego męża paragon za apartament w hotelu. Natychmiast tam pojedzie i dowie się na recepcji, że Wiktor spędził tę noc z kimś w pokoju. W 164 odcinku "Przyjaciółek" będzie pewna, że ją zdradził, ale nie domyśli się, że z nianią. Wynajmie jednak detektywa, by zdobyć dowód na niewierność Wiktora.

Najnowsze