Przyjaciółki 14 sezon, odcinek 164: Julka pozna miłość życia. Pisarz Antek pomoże jej zapomnieć o tragedii

2019-10-10 22:03 sz
Przyjaciółki 14 sezon, odc. 164. Julka (Nicole Bogdanowicz), Antek Rogalski (Maciej Zuchowicz)
Autor: IPLA Przyjaciółki 14 sezon, odc. 164. Julka (Nicole Bogdanowicz), Antek Rogalski (Maciej Zuchowicz)

W 164 odcinku Julka (Nicole Bogdanowicz) z serialu "Przyjaciółki" pozna miłość życia! Antek Rogalski (Maciej Zuchowicz) skradnie jej serce. Romantyk w "Przyjaciółkach" udowodni, że szaleństwo w życiu Julki nie jest mu straszne. Co się wydarzy? Tego w 164 odcinku nie możesz przegapić! To będzie miłość aż po grób?

"Przyjaciółki" 14 sezon, odcinek 164 - czwartek, 17.10.2019, o godz. 21.05 w Polsacie

Julka z serialu "Przyjaciółki" w 164 odcinku rozpocznie nowy, lepszy etap w życiu. Po śmierci brata w jej życiu nie było zbyt wiele szczęścia, a atmosfera w domu jest nie do wytrzymania. Dlatego też, kiedy w 164 odcinku uroczy Antek odwiezie ją do domu, będzie wniebowzięta!

- Dzięki za podwiezienie!
- Nie mogłem pozwolić, żebyś sama dźwigała tę makulaturę
W "Przyjaciółkach" zamieszanie przed domem zauważy Anka (Magdalena Stużyńska)... i sprawi wrażenie ucieszonej z obecności nowego mężczyzny w życiu córki.
- Kolega z pracy?
- Nie, wschodząca gwiazda na liście bestsellerów.
- Dałbym pani autograf, ale akurat mam zajęte ręce!
Niestety Paweł (Bartek Kasprzykowski) już nie zareaguje tak przychylnie.
- Nie za wcześnie na randki? - warknie na Julkę i wyjedzie z podjazdu.

Przeczytaj też >>> Przyjaciółki 14 sezon, odcinek 163: Urodziny synka Julki w cieniu wielkiej tragedii Anki i Pawła

Po dosyć oschłym pożegnaniu ze strony ojca dziewczyny Antek w 164 odcinku "Przyjaciółek" odjedzie. Julka postanowi go odnaleźć w kawiarni, o której wspominał. Przyjdzie z własnym synkiem! Postawi wszystko na jedną kartę. 

- Widzę, że mnie nie bajerowałeś, naprawdę tu piszesz. Chciałam ci tylko coś powiedzieć. Przechodzę teraz przez taki okres w swoim życiu, że nie bardzo jestem w nastroju na randki. Pół roku temu zginął mój brat i teraz mój dom jest jak katafalk, moi rodzice są jak zombie i ciężko jest mi z nimi wytrzymać... i ze samą sobą też jest mi ciężko wytrzymać! A to jest Oliwier, mój synek i to przez niego nie śpię po nocach. Chcesz ze mną być?

Antek z "Przyjaciółek" będzie w szoku, przez co Julka uzna, że jej wyznanie go przerosło. Zbierze się do wyjścia, ale on zerwie się z miejsca i chwyci ją w ramiona! Czy to będzie miłość na całe życie? Czytaj tutaj >>> Koniec Przyjaciółek. Wiemy jak się skończy 14 sezon. Ślub Julki po śmierci syna Anki i Pawła! - odc. 170

Najnowsze