Przyjaciółki 14 sezon, odcinek 161: Wiktor zacznie podglądać nianię! Obsesja na punkcie Kaliny

2019-09-19 10:38 jkk
Przyjaciółki, odcinek 161: Wiktor (Paweł Deląg)
Autor: Polsat

W 161 odcinku serialu "Przyjaciółki" przekonamy się, że Wiktor (Paweł Deląg) jest... podglądaczem! Czy Patrycja (Joanna Liszowska) zorientuje się wreszcie, że jej mąż to drań, w dodatku z problemami? Może kamery zamontowane przy łóżku i długie sesje podpatrywania Kaliny (Maria Pawłowska) otworzą Patrycji oczy... Obsesję Wiktora na punkcie Kaliny będziemy śledzić od 161 odcinka serialu "Przyjaciółki".

"Przyjaciółki" 14 sezon odcinek 161 - czwartek 18.09.2019, godz. 21.10 w Polsacie

Odcinek 161 serialu "Przyjaciółki" odsłoni kolejną ciemną stronę męża Patrycji. Wiktor, jak pamiętamy potrafi być brutalnym chamem, ale tego, że na dokładkę jest zboczeńcem, nikt chyba nie podejrzewał!

W 161 odcinku serialu Patrycja przedstawi "Przyjaciółkom" nowy pomysł Wiktora. Okaże się, że będzie miał teraz pod ścisłą kontrolą to, co robi jego żona... ale i będzie podglądał Kalinę! I wyglądać będzie na to, że temu drugiemu celowi głównie służyć ma profesjonalny sprzęt zainstalowany w domu.

Zobacz koniecznie: Koniec "Przyjaciółek" - Patrycja wychowa dzieci bez Wiktora?

Patrycja będzie opowiadać w 161 odcinku serialu "Przyjaciółki" Indze (Małgorzata Socha) i Zuzie (Anita Sokołowska), że chętnie przyjmowałaby więcej stałych klientek, ale zdaniem Wiktora oznaczałoby to, że Klara (Maja Śliwińska) za długo będzie przebywała z nianią.

- A skąd będzie wiedział? Przecież on jest wtedy w pracy - zdziwi się Inga.

- Bedzie wiedział. Wiktora zainstalował kamery - wyjaśni Patrycja.

Zobacz też: W 161 odcinku serialu "Przyjaciółki" Inga i Maks znowu razem? Ślubu nie będzie!

"Przyjaciółki" będą w 161 odcinku w szoku, kiedy Patrycja opowie im, jak jej mąż wynajął specjalną firmę, która okablowała dom: salon, kuchnię, łazienkę, sypialnię... Zuza będzie próbowała zrozumieć i wytłumaczyć działanie Wiktora, jako zapobiegawcze wobec niani, ale Inga będzie wyraźnie zniesmaczona: - Ale, żeby tak kogoś podglądać?!

- Źle się z tym czuję, uwierz mi... - doda Patrycja.

Czy Kochan zorientuje się, że kamery w domu będą zamontowane nie dla bezpieczeństwa dziecka, a dla przyjemności jej męża, podglądacza?! Inga w 161 odcinku serialu "Przyjaciółki" wpadnie też na pomysł, żeby nowy sprzęt wykorzystać do małżeńskich igraszek, ale w to Patrycja nie bardzo może uwierzyć - jej seks z Wiktorem to pieśń przeszłości...

Najnowsze