Przyjaciółki 14 sezon, odcinek 160: Wiktor odmówi Patrycji seksu. Oskarży żonę o oziębłość

2019-09-12 20:16 jkk
Przyjaciółki, odcinek 160: Patrycja (Joanna Liszowska)
Autor: Polsat

W 160 odcinku serialu "Przyjaciółki" Patrycję (Joanna Liszowska) spotka wielkie upokorzenie... I to ze strony własnego męża! Wiktor (Paweł Deląg) zaprosi ją na kolację, a później wynajmie dla nich pokój w hotelu, więc Kochan będzie przekonana, że przed nimi upojna noc! Z radości, że właśnie w ich małżeństwo wraca życie, Patrycja dokona bardzo seksownego zakupu... Jednak wieczór zakończy się szybciej, niż zacznie! Jaki numer wytnie Wiktor swojej żonie w 160 odcinku serialu "Przyjaciółki"?

"Przyjaciółki" sezon 14 odcinek 160 - czwartek 12.09.2019, godz. 21.10

W 160 odcinku zobaczymy wielką próbę ratowania małżeństwa Patrycji i Wiktora. Wszystko zapowiadać się będzie fantastycznie! Patrycja opowie "Przyjaciółkom", że bardzo się cieszy i zaprezentuje im szałową, czerwoną bieliznę, którą kupi specjalnie na tę okazję!

- Oż Ty! No nie, no Wiktor będzie leżał u Twoich stóp! – skomentuje zachwycona Inga (Małgorzata Socha).

W 164 odcinku serialu "Przyjaciółki" Zuzę w zgwałci brat Janka! (CZYTAJ WIĘCEJ TUTAJ>>>)

W 160 odcinku serialu "Przyjaciółki", małżeństwo zechce  podgrzać atmosferę w związku - a przynajmniej mniej tak będzie myślała Patrycja. Na ten specjalny wieczór i noc zorganizuje też do dzieci opiekunkę, Kalinę (Maria Pawłowska). Wiktor zamówi stolik w restauracji i zarezerwuje pokój w hotelu. Co może zepsuć tak idealnie zaplanowany wieczór? Okaże się, w 160 odcinku, że Wiktor jest w stanie zepsuć wszystko i jeszcze odwróci kota ogonem!

Kiedy Patrycja w seksownej bieliźnie zacznie się łasić do małżonka, ten odsunie się i zacznie: - Zauważyłaś, że miedzy nami ostatnio jest jakoś tak inaczej?

- Co masz na myśli? - zapyta Patrycja.

- No nie wiem, tak to czuję...

- A teraz? - zapyta jeszcze niezrażona Patrycja namiętnie całując w ucho Wiktora... - Co czujesz?

Kiedy w 160 odcinku partner gwałtownie odwróci się Patrycja krzyknie: - A o co ci chodzi, chcesz o czymś porozmawiać?! To po co robiliśmy te rezerwacje, po co urywaliśmy się z domu? Robisz ze mnie idiotkę, mogłeś wcześniej powiedzieć!

Chcesz wiedzieć, jak zakończy się 14 sezon Przyjaciółek? Kliknij TUTAJ.

W 160 odcinku "Przyjaciółek" "zdolny" Wiktor sprawi, że zniknie nie tylko ochota na seks jego żony, ale i wszelki ślad po miłej atmosferze wieczoru. A on za całą sytuację obwini... Patrycję!

- Chcesz się ze mną kochać? - zapyta żonę.

- No, chyba po to przyszliśmy tutaj?!

- Wiesz co, mam wrażenie, że ostatnio to ty nie chcesz...- podsumuje całą akcję Wiktor.

Na ile minut takie rozmowy wystarczy cierpliwości Patrycji zobaczymy już w 160 odcinku serialu "Przyjaciółki". 

Czy Patrycja zostanie samotną matką? (CZYTAJ WIĘCEJ TUTAJ>>>)