Przyjaciółki 13 sezon odcinek 152 - opis, streszczenie: Maks uratuje córkę Ingi

2019-04-04 6:26 oprac. emagu
Przyjaciółki 13 sezon, odcinek 149, Maks (Mateusz Janicki)
Autor: Polsat Przyjaciółki 13 sezon, odcinek 149, Maks (Mateusz Janicki)

Przyjaciółki 13 sezon odcinek 152 w czwartek, 4.04.2019, o godz. 21.10 w Polsacie. "Przyjaciółki" 13 sezon odcinek 152 - streszczenie: Andrzej telefonicznie informuje Ingę, że Hania spadła ze skałki na wycieczce szkolnej w górach. Kobieta decyduje się natychmiast jechać do Zakopanego. W drodze na dworzec natyka się na Maksa, który oferuje swoją pomoc w dotarciu na miejsce. Inga leci helikopterem pogotowia ratunkowego.

Paweł ma pretensje do Anki, że pozwoliła Mariannie i Tośce u nich nocować. W końcu jednak przyjmuje sąsiadki po królewsku. Zniesmaczona jego zachowaniem Strzelecka postanawia po pracy nie wracać do domu.

Jasiek i Zuza czekają w szpitalu na wyniki tomografii. Spotykają Chrisa, który na kilka dni przyjechał do Warszawy. Nieświadomy zaszłości między nimi Jasiek zaprasza byłego lekarza żony na kolację. Podczas przygotowań Zuza usiłuje sprawić, by Chris odwołał wizytę.

Patrycja znajduje na grobie byłej żony i synka Wiktora wieniec od Wiki. Jest zazdrosna o to, że partner poinformował dawną kochankę, gdzie pochowana jest jego rodzina. Mężczyzna jak zwykle bagatelizuje sprawę. Wkrótce między Patrycją a Wiką dochodzi do sprzeczki.

Najnowsze