Przyjaciółki 12 sezon. Zuza chora na raka. Tak będzie walczyć z chorobą - ZDJĘCIE

2018-07-26 10:36 Ag

Choroba Zuzy (Anita Sokołowska) z serialu "Przyjaciółki" będzie jedną z tragicznych chwil w życiu tej bohaterki. W nowym 12 sezonie "Przyjaciółek" Zuza dowie się, że choruje na raka. Wyczuje na swojej piersi niepokojący guzek, który okaże się nowotworem. Wstrząsająca diagnoza, pobyt w szpitalu i zaskakująca decyzja Zuzy, która będzie walczyć z chorobą w swoim stylu. Anita Sokołowska uchyliła rąbka tajemnicy.

"Przyjaciółki" 12 sezon nowe odcinki od września 2018 w Polsacie

To portal SuperSeriale.se.pl jako pierwszy podał, że w 12 sezonie "Przyjaciółek" Zuza będzie chora na raka. Ta wiadomość spadnie na nią jak grom z jasnego nieba w w chwili gdy w jej życiu znów zacznie się układać. Janek (Marek Bukowski) do niej wróci i zaakceptuje fakt, że to Marek (Radosław Pazura) jest ojcem Grzesia (Henryk Marek Kalita). Na palcu Zuzy pojawi się też obrączka...

I wtedy podczas rutynowego badania wyczuje na piersi niepokojący guzek. Badania w szpitalu potwierdzą jej najgorsze przypuszczenia. Kilka lat temu jej mama Stefa (Dorota Kolak) chorowała na raka piersi, a teraz nowotwór zaatakuje Zuzę.

Anita Sokołowska ma już za sobę bardzo emocjonale, trudne do zagrania sceny w szpitalu. Teraz na planie 12 sezonie "Przyjaciółek" Zuza znów jest sobą. Elegancko ubrana, umalowana bizneswoman króluje w banku.

Możemy przypuszczać, że to będzie jej sposób, by walczyć ze śmiertelną chorobą. Nie poddawać się, robić swoje i nie dopuścić do tego, by rak zawładnął jej życiem. W końcu ma dla kogo walczyć - Grześ i Janek będą bardzo jej potrzebować...

Najnowsze