POLSAT nowe i stare SERIALE po wakacjach: PRZYJACIÓŁKI, HOTEL 52, ŚWIAT według KIEPSKICH, PIERWSZA MIŁOŚĆ. PREMIEROWE ODCINKI seriali Polsatu

2012-08-17 15:42 Ag

W jesiennej ramówce Polsatu nie zabraknie seriali, które zyskały już ogromną sympatię widzów oraz serialowych nowości. Kiedy w Polsacie PREMIEROWE ODCINKI nowych i starych SERIALI? Które seriale znikną z anteny? Jakie NOWE SERIALE pojawią się w Polsacie? Które seriale zmieniły dzień i godzinę emisji? We wrześniu w POLASCIE zobaczymy takie polskie seriale jak: PRZYJACIÓŁKI, szósty sezon HOTELU 52, nowe odcinki PIERWSZEJ MIŁOŚCI i ŚWIATA według KIEPSKICH.

NOWE i stare SERIALE w POLSACIE - PREMIEROWE ODCINKI

Przyjaciółki

Przyjaciółki, nowy serial Polsatu już od 6 września w każdy czwartek o godz. 22. Przyjaciółki to opowieść o życiu czterech młodych, przebojowych kobiet, ich problemach sercowych, które próbują znaleźć szczęście, ale także o sile kobiecej przyjaźni. W rolach głównych występują: Małgorzata Socha (Inga), Anita Sokołowska (Zuza), Magdalena Stużyńska (Anka) i Joanna Liszowska (Patrycja).

Pierwsza miłość po wakacjach
Nowe odcinki Pierwszej miłości po wakacjach już od poniedziałku 3.09 o godz. 18:00. Widzowie dowiedzą się jak potoczą się dalsze losy Marysi i Huberta oraz jej byłego męża Pawła. W nowym sezonie Pierwszej miłości będzie także podwójny ślub. Mieszkańcy Wadlewa będą bawić się na weselu Emilki (Anna Ilczuk) i Bartka (Rafał Kwietniewski) oraz Wiktorii (Halszka Lehman) i Ryśka (Mirosław Kotowicz).

Hotel 52 sezon 6 po wakacjach
Premierowe odcinki szóstego sezonu Hotelu 52 od 6.09 w każdy czwartek o godz. 21. W nowych odcinkach Hotelu 52 pojawią się nowi bohaterowie: znany z BrzydUli i Prosto w serce Filip Bobek wcieli się w rolę konsjerża Tomasza Rusieckiego, Klaudia Halejcio zagra recepcjonistkę Sarę Wyrzykowską, a Ada Fijał wystąpi jako Beata, była żona Andrzeja (Marka Bukowskiego).

Świat według Kiepskich po wakacjach
W nowych odcinkach Świata według Kiepskich Halinka Kiepska za namową Heleny Paździochowej napisze autobiografię. Niemałe zamieszanie wywoła również niezwykły podarunek... Ferdynand otrzyma małe tranzystorowe radio w kształcie damskich piersi. Co jeszcze wydarzy się w serialu Świat według Kiepskich widzowie będą mogli się przekonać od środy, 5.09 o godz. 20.

>>> TVP1 nowe i stare SERIALE po wakacjach: WSZYSTKO PRZED NAMI, KOMISARZ ALEX 2, SIŁA WYŻSZA, OJCIEC MATEUSZ 8, Klan. PREMIEROWE ODCINKI seriali TVP1


>>> TVP2 nowe i stare SERIALE po wakacjach: M jak MIŁOŚĆ, BARWY SZCZĘŚCIA, CZAS HONORU 5, PARADOKS, RODZINKA.pl 3, NA DOBRE i NA ZŁE. PREMIEROWE ODCINKI seriali TVP1


>>> TVN nowe i stare SERIALE po wakacjach: LEKARZE, PRAWO AGATY 2, JULIA, NA WSPÓLNEJ. PREMIEROWE ODCINKI seriali TVN