PRZYJACIÓŁKI. Joanna LISZOWSKA jako PATRYCJA: To postać szalona, która kocha życie - ZDJĘCIA

2012-08-17 4:12 Ag

Przyjaciółki, nowy serial Polsatu już od 6 września w każdy czwartek o godz. 22. Przyjaciółki to opowieść o życiu czterech młodych, przebojowych kobiet, ich problemach sercowych, które próbują znaleźć szczęście, ale także o sile kobiecej przyjaźni. W jednej z głównych ról występuje Joanna Liszowska. Liszowska zagra Patrycję, właścicielkę salonu fryzjerskiego, która jest prawdziwym wulkanem energii i emocji. Jaka będzie Patrycja w Przyjaciółkach?

Patrycja z Przyjaciółek to jedna z czterech niezwykłych kobiet po 30-stce. Wydawałoby się, że Patrycja ma wszystko, czego pragnęła: świetną pracę - prowadzi salon fryzjerski, ma fantastycznego pracownika Stempla (Tomasz Stępień), kochającego mężczyznę Michała (Marcin Rogacewicz), przyjaciół. Jednak Patrycja czuje, że jej życie utknęło w martwym punkcie.

- Patrycja jest dość szalona, bardzo temperamentna, uczuciowa, impulsywna, spontaniczna, wcześniej powie, wcześniej zrobi niż pomyśli. Kocha życie, stara się je brać garściami. Pewne rzeczy są u niej stałe, to jest miłość, bo jest wierna, miłość do jednego mężczyzny jest dla niej najważniejsza i przyjaźń, która również jest nieodłącznym elementem jej życia i jest szalenie ważna, zawsze będzie o nią walczyć - tak Liszowska scharakteryzowała swoją bohaterkę w wywiadzie dla SuperSeriali.

- Ma trochę szaleństwa w sobie (...) woli bardziej czuć niż stąpać po ziemi tak realnie. Ale życie pisze takie scenariusze, że prawdopodobnie ją samą ściągnie na ziemię - zdradziła Joanna Liszowska.

ZOBACZ WIDEO z wywiadem z Joanną Liszowską >>>

{% load block_tags %}
{% video 4441 %}