Przyjaciółki

Nowy romans Pawła w Przyjaciółkach?! Padniecie jak zobaczycie z kim! - ZDJĘCIA, WIDEO

Praca na planie "Przyjaciółek" idzie pełną parą. Nowy sezon zapowiada wiele ciekawych zmian, niektóre zmartwią fanów, jak odejście Zuzy (Anita Sokołowska). Ale małżeństwo Strzeleckich ma przetrwać kolejne odcinki mimo burz i innych naporów losu. Tymczasem grający Pawła Bartek Kasprzykowski został przyłapany na planie na czułościach z kobietą, która na pewno nie jest jego żoną Anką (Magdalena Stużyńska)! To nie do uwierzenia, co tam się dzieje! Zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ i na WIDEO!

Przyjaciółki. Takiego romansu Pawła nikt by się nie spodziewał! Musicie TO zobaczyć w GALERII ZDJĘĆ i na WIDEO!

Paweł w "Przyjaciółkach" kiedyś nie grzeszył wiernością. Przez jego ciągłe zdrady z pięknymi, znacznie młodszymi kobietami Anka wpadła w alkoholizm i prawie stoczyła się na dno. Na szczęście jednak nic takiego się nie stało, a Strzelecki zmądrzał i zamiast romansować zajął się rodziną i karierą. W nowym sezonie serialu małżeństwo Anki i Pawła ma przeżywać "drugą młodość" i po raz kolejny pokazać światu, że razem tworzą wyjątkowy, trwały związek. Tym bardziej szokuje TO, co właśnie wydarzyło się na planie "Przyjaciółek"!

Na profilu Joanny Liszowskiej - Patrycji z "Przyjaciółek" - na Instagramie pojawił się krótki filmik WIDEO, na którym widać szokujące sceny! Dobrze znana z serialu postać liże Strzeleckiego po twarzy, a on nie pozostaje jej dłużny! O co chodzi?

ZDJĘCIA z planu "Przyjaciółek" mają podłożoną tylko muzyczkę i nie słychać, co aktorzy do siebie mówią, ale za to widać, jak "umierają" ze śmiechu. Kobietą, która obdarza się czułościami z Pawłem jest.... matka Patrycji, Ela (Elżbieta Jarosik)! Widać, że aktorzy doskonale bawią się nagrywając nowe ujęcia, a w ramach przerwy postanowili sobie zażartować, markując "romans". Na pewno Anka może być spokojna - matka jej "Przyjaciółki" nie uwiedzie jej męża!

Nie przegap: Przyjaciółki, 22 sezon. Będą zmiany w emisji? Co wydarzy się w nowych odcinkach? - WIDEO

Nowy romans Pawła w Przyjaciółkach?! Padniecie jak zobaczycie z kim!
Najnowsze