Przyjaciółki

Przyjaciółki, 22 sezon. Będą zmiany w emisji? Co wydarzy się w nowych odcinkach? - WIDEO

2023-07-30 9:06

Kiedy 22 sezon "Przyjaciółek"? Czy będą zmiany w emisji? Widzowie czekają na nowe odcinki serialu "Przyjaciółki" w Polsacie i wiadomo już, kiedy można się spodziewać dalszej historii Ingi (Małgorzata Socha), Patrycji (Joanna Liszowska), Anki (Magdalena Stużyńska), Marty (Laura Breszka) oraz Zuzy (Anita Sokołowska), która ostatnio mniej pojawia się w życiu swoich koleżanek. 22 sezon "Przyjaciółek" z pewnością zaskoczy nagłymi zwrotami akcji i nowymi wątkami. Co się wydarzy i kiedy emisja nowych odcinków hitu Polsatu?

Przyjaciółki 22. sezon. Kiedy oglądać?

22 sezon "Przyjaciółek" zbliża się wielkimi krokami, a widzowie z niecierpliwością czekają na kolejną odsłonę historii pięciu kobiet, które rozumieją się jak nikt inny. Nie da się ukryć, że na przestrzeni ostatnich lat trwania serialu wiele się zmieniło. Jakiś czas temu do obsady dołączyła Marta, w którą wciela się aktorka Laura Breszka. Anita Sokołowska nie zniknęła całkiem z produkcji, bo pojawiała się w 21. sezonie "Przyjaciółek", ale zdecydowanie mniej niż dotychczas. Anita Sokołowska nie dodaje zdjęć i nagrań z planu serialu w okresie wakacji, ani nie widnieje w materiałach promocyjnych telewizji Polsat na kolejny sezon. Można się więc spodziewać, że aktorka nie pojawi się w kontynuacji historii o przyjaźni kilku kobiet. 

Już we wrześniu natomiast rozpocznie się 22 sezon "Przyjaciółek" i na pewno nie zabraknie Ingi, Anki, Patrycji i Marty. Data pierwszego odcinka 22. sezonu "Przyjaciółek" to prawdopodobnie czwartek 7. września, o zwyczajowej godzinie 21.10 w telewizji Polsat. Nie zapowiadają się więc zmiany w dniu lub godzinie emisji serialu. 

Przyjaciółki 22. sezon. Co się wydarzy?

Na zgraną paczkę przyjaciółek czeka masa przeżyć, tych lepszych i niestety również tych mniej przyjemnych. Anka będzie musiała zastanowić się, czego chce od życia i rozwinie się zawodowo, zostając współprowadzącą program telewizyjny. Patrycja nadal będzie mierzyła się z bulimią, co wpłynie na jej związek z Wiktorem (Paweł Deląg). Inga natomiast zacznie mieć problemy w pracy i postara się wreszcie odnaleźć swoje szczęście, nie uzależniając go od mężczyzn. Na Martę czekają za to kolejne perypetie miłosne i nie tylko. Pewnym jest, że przyjaźń przetrwa, a kobiety jak zawsze będą się wspierać we wszystkim. 

Przyjaciółki. Tak powstaje 22 sezon serialu
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze