Przyjaciółki

Nowa twarz Patrycji w Przyjaciółkach! Produkcja wzięła sobie do serca uwagi widzów?

2023-08-07 21:20

W 22 sezonie "Przyjaciółek" Patrycja (Joanna Liszowska) będzie wyglądać zupełnie inaczej?! Jakiś czas temu produkcja zwróciła się do fanów za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych z zapytaniem o możliwą metamorfozę Anki (Magdalena Stużyńska). Tyle tylko, że widzowie zdecydowanie stanęli w obronie Strzeleckiej i zgodnie zasugerowali, że przydałaby się ona Kochan! A teraz Joanna Liszowska pochwaliła się na swoim Instagramie zdjęciami ze swojej niezwykłej przemiany! Czyżby produkcja "Przyjaciółek" wsłuchała się w głos widzów? Koniecznie poznajcie szczegóły i zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

Metamorfoza Patrycji w 22 sezonie "Przyjaciółek"?! Joanna Liszowska pochwaliła się efektami zmian!

Produkcja "Przyjaciółek" jest bardzo aktywna na swoich mediach społecznościowych. Ostatnio zadała swoim fanom pytanie o możliwą metamorfozę Anki w 22 sezonie, ale widzowie stanęli za Strzelecką murem i zgodnie przyznali, że nie chcieliby nic zmieniać w żonie Pawła (Bartłomiej Kasprzykowski). Szczególnie, że Anka i tak przeszła przemianę i w końcu stała się pewną siebie i stanowczą kobietą, dzięki czemu spodobała się widzom jeszcze bardziej! I to w przeciwieństwie do Patrycji, która trafiła na ich świecznik! Fani skrytykowali twarz Patrycji i zasugerowali, że właśnie tutaj przydałaby się zmiana! Czyżby produkcja "Przyjaciółek" tym razem ich wysłuchała?

Joanna Liszowska pochwaliła się na swoim Instagramie swoją niezwykłą metamorfozą. Gwiazda "Przyjaciółek" zszokowała wszystkich, gdyż przyzwyczaiła już swoich fanów do długich kręconych blond włosów, które teraz zdecydowanie postanowiła skrócić! I choć przez 21 sezonów "Przyjaciółek" zmieniały się kolory i długości włosów pozostałych bohaterek - Anki, Ingi (Małgorzata Socha) i Zuzy (Anita Sokołowska), tak u Patrycji to pozostawało niezmienne! Ale teraz aktorka postawiła na krótką fryzurę, która zdecydowanie przypadła fanom do gustu, gdyż wygląda w niej zupełnie inaczej!

- Podoba mi się !!! - skomentowała Anita Sokołowska, a w jej ślad poszli i fani.

- Bardzo korzystna zmiana 👌🏻;

- 🔥Mega!!! ❤️ wyglądasz zajebiscie 😍;

- Bardzo ładnie Pani w tym afro;

- Ale czad!!! Cudowna fryzura!

- Bomba ta fryzura 👏👏👏.

Tyle tylko, że dla wszystkich fanów "Przyjaciółek" nie mamy dobrych wieści, gdyż nie jest to zmiana, jaką zobaczą w 22 sezonie swojego ulubionego serialu! A to dlatego, że aktorka przeszła metamorfozę dla zupełnie innej produkcji, nad realizacją której aktualnie pracuje, co zdradziła sama zainteresowana.

- Hej! Nazywam się Jola...choć mówią mi Madame...uczę w liceum francuskiego i hiszpańskiego m.in. klasę 2B...tą 2B!!... I wiecie co? #pieprzyćmickiewicza #movie #new #project #lovemyjob #face #cameleon #me #love #your #self - podpisała aktorka pod swoimi zdjęciami z metamorfozy.

Zatem produkcja "Przyjaciółek" nie wsłucha się w głosy widzów i w 22 sezonie zafunduje im Patrycję, jaką już dobrze znają! A najlepiej widać to na ostatnich zdjęciach z planu, na których Kochan występuje właśnie w długich kręconych włosach. I choć nie zmieni się jej wygląd, to w życiu jej bohaterki emocji nie zabraknie!

Przyjaciółki ZWIASTUN 22 sezonu. Zuza nie odejdzie, Patrycja zamknie się w sobie przez chorobę
Najnowsze