Małgorzata Socha odchodzi z Przyjaciółek. Inga wyjedzie bez pożegnania w 213 odcinku! Straszne wieści z USA - ZDJĘCIA

i

Autor: Polsat Małgorzata Socha odchodzi z Przyjaciółek. Inga wyjedzie bez pożegnania w 213 odcinku! Straszne wieści z USA - ZDJĘCIA

Małgorzata Socha odchodzi z Przyjaciółek. Inga wyjedzie bez pożegnania w 213 odcinku! Straszne wieści z USA - ZDJĘCIA

2021-10-14 22:14

Małgorzata Socha odchodzi z serialu "Przyjaciółki". Zupełnie niespodziewanie w 213 odcinku "Przyjaciółki" jej bohaterka Inga wyjedzie do USA do ojca Jerzego (Mariusz Bonaszewski), z którym nie będzie miała żadnego kontaktu. Widzowie nie zobaczą pożegnania Ingi z przyjaciółkami. Na lotnisko odwiezie ją tylko Zuza (Anita Sokołowska). A potem dotrą do niej straszne wieści o ojcu Ingi, który był przecież kiedyś kochankiem Zuzy. Czy to oznacza, że w 213 odcinku "Przyjaciółki" Inga już się nie pojawi po tym jak Małgorzata Socha odeszła z serialu?

Dlaczego Małgorzata Socha odchodzi z serialu "Przyjaciółki"? Czy Inga jeszcze wróci w 18 sezonie?

Małgorzata Socha ostatnio ogłosiła pożegnanie z serialem "Przyjaciółki"! Na swoim Instagramie opublikowała zdjęcie z planu z ostatniego dnia w 18 sezonie, które bardzo zaniepokoiło jej fanów. Dobiegły już końca do obecnie emitowanej w telewizji Polsat serii "Przyjaciółek", więc nie ma w tym nic dziwnego. Zaskakujące jest jednak to, że w 213 odcinku "Przyjaciółki" Ingi już nie będzie w gronie głównych bohaterek. Jak to się stanie, że Inga odejdzie? Brak kontaktu z Jerzym skłoni ją do wyjazdu do USA, żeby ustalić co się dzieje z ojcem. Widzowie nie zobaczą jak Inga żegna się z bliskimi. Na lotnisku będzie tylko Zuza, która także nie będzie wiedziała czy i kiedy Inga wróci.

Nie przegap: Małgorzata Socha ostatni raz w Przyjaciółkach. Ucieszyła się, że to już koniec i pokazała nowe przyjaciółki - ZDJĘCIA

W 213 odcinku "Przyjaciółki" wyjazd Ingi wzbudzi sporo podejrzeń jej byłych partnerów. Robert (Krzysztof Wieszczek) i Andrzej (Adam Adamonis) przejmą władzę w salonie paznokci, ale zaczną dociekać do tak naprawdę dzieje się z ojcem Ingi, że musiała do niego lecieć. - Mam nadzieję, że to jest fałszywy alarm, że z Jerzym wszystko ok... - zauważy Robert. - A może trafił na taką co go wykończyła? - Andrzej będzie miał same czarne myśli. - Albo tak długo był bez nowej laski, że miał wszystkiego dość!

Sprawdź też: Kasprzykowski żegna się z Przyjaciółkami. Ostatni dzień na planie i smutne słowa - ZDJĘCIA

Dopiero Zuza w 213 odcinku "Przyjaciółki" przywoła ich do porządku, bo uzna, że decyzja Ingi była słuszna. - Przestańcie! Na miejscu Ingi też od razu bym wsiadła do samolotu i poleciała!

- Zuza, umówmy się... Ty do Jerzego to być bez żadnego pretekstu poleciała... Przecież nikt tutaj amnezji nie ma! - Robert przypomni Zuzie jej romans z ojcem przyjaciółki.

Co prawda w 213 odcinku "Przyjaciółki" Małgorzata Socha pojawi się jeszcze na chwilę, kiedy Inga zadzwoni do przyjaciółek i połączy się z nimi za pomocą kamery, ale to już pewne, że na kilka odcinków zniknie z obsady, a losy jej bohaterki zejdą na dalszy plan. Dlaczego? Socha w 18 sezonie "Przyjaciółki" zdecydowała się na mniejszy udział w serialu ze względu na role w innych produkcjach, m.in. w "BrzydUla"!

Przyjaciółki, odcinek 213 ZWIASTUN: Anka będzie walczyć o życie Pawła! Patrycja pogrąży brutala Wiktora w sądzie
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze