Koszmarny huragan na planie Przyjaciółek! Latały wszystkie sprzęty - WIDEO

i

Autor: Instagram Koszmarny huragan na planie Przyjaciółek! Latały wszystkie sprzęty - WIDEO

Koszmarny huragan na planie Przyjaciółek! Latały wszystkie sprzęty - WIDEO

2021-07-27 15:48

"Przyjaciółki" kręcone jak horror! Koszmarny huragan i burza zakłóciły nagranie scen, które będą zapowiedzią nowego, 18-go sezonu serialu. Ale gwiazdy obecne na planie, oprócz dialogów i uwag reżysera, musiały przede wszystkim zmagać się ze straszliwą wichurą! Wiatr burzył ich starannie ułożone fryzury, a dookoła latały wszystkie sprzęty! Inga (Małgorzata Socha) z "Przyjaciółek" wraz z byłymi mężami, Andrzejem (Adama Adamonis) i Robertem (Krzysztof Wieszczek) stawili mężnie czoła rozszalałym żywiołom. Zobacz co się działo na planie spotu "Przyjaciółek" - WIDEO i GALERIĘ ZDJĘĆ.

"Przyjaciółki". Koszmarna wichura rozpętała się na planie! Gwiazdy walczyły z żywiołem

Na oficjalnym profilu "Przyjaciółek" na Instagramie można było zobaczyć w jakich warunkach kręcone była zdjęcia na planie! Koszmarny huragan zwiastujący burze nie tylko zagłuszał gwiazdy, ale i niszczył ich staranne fryzury, makijaż, a ekipa dookoła nich próbowała utrzymać cały sprzęt techniczny!

Inga z "Przyjaciółek" i dwaj ojcowie jej córek kręcili ujęcia tuż przed nadciągającą burzą. Socha, Adamonis i Wieszczek starali się nie stracić jednak humoru i próbowali zabawić widzów tego widowiska. Jak i to wyszło? Zobacz koniecznie WIDEO i GALERIĘ ZDJĘĆ!

Zobacz też: M jak miłość. Upadek ciężarnej Patrycji. Jedna schadzka Łukaszem będzie ją kosztować wszystko

Koszmarny huragan na planie Przyjaciółek! Latały wszystkie sprzęty - WIDEO
Przyjaciółki. Robert (Krzysztof Wieszczek)

i

Autor: Instagram Przyjaciółki. Robert (Krzysztof Wieszczek)

- Ale słoneczko, wspaniała pogoda - żartował sobie Wieszczek "łapiąc" promyk słońca do kamery. - A tak naprawdę... - i pokazał nadciągające nad plan "Przyjaciółek" czarne chmury! - Magia kina - dodał serialowy Robert. 

Za chwilę zza pleców aktora wyłoniła się Małgorzata Socha, grająca Ingę w "Przyjaciółkach". Tuż obok niej cały czas był Andrzej, który chyba w 18 sezonie "Przyjaciółek" nadal będzie bardzo żałował, że zdradził żonę i rzucił ją dla Dorotki (Agnieszka Sienkiewicz). Ale na planie nie miał na takie dywagacje czasu!

- Ale lunie! - zapowiedziała Inga z "Przyjaciółek". 

- Zaraz wam coś pokażemy - dodał serialowy Andrzej. - Widzicie tam?! O, już widać! Już zaczyna wiać, już lecą! - aktor pokazał nadciągającą w oszałamiającym tempie burzę i potworny wiatr, który zerwał się znienacka i zaczął wyrywać ustawione na planie sprzęty.  

Trzeba przyznać, że i gwiazdy, i cała reszta ekipy "Przyjaciółek" znieśli anomalie pogodową z godnością i doskonałych humorach. Jakie będą efekty tej pracy? Przekonamy się już we wrześniu w Polsacie. 

Czytaj także: Marcin z M jak miłość pił tylko to przez tydzień. Matka zaczęła się o niego zamartwiać. Zobacz jak Mikołaj Roznerski teraz wygląda - ZDJĘCIA

Najnowsze