M jak miłość. Upadek Patrycji. Jedna schadzka Łukaszem będzie ją kosztować wszystko 

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość. Upadek Patrycji. Jedna schadzka Łukaszem będzie ją kosztować wszystko 

M jak miłość. Upadek ciężarnej Patrycji. Jedna schadzka Łukaszem będzie ją kosztować wszystko 

Już wiemy, jak w "M jak miłość" będzie wyglądał straszny finał romansu Patrycji (Alżbeta Lenska) z Łukaszem (Jakub Józefowicz). Argasińska w jednym z nowych odcinków ucieknie mężowi brutalowi (Karol Strasburger), ale zapowiada się na to, że "wpadnie z deszczu pod rynnę"! Patrycja w zaawansowanej ciąży zdecyduje się na desperacką akcję spotkania za swoim kochankiem, ale bardzo źle się to dla wszystkich skończy w "M jak miłość". Dlaczego? Sprawdź co już wiemy o wydarzeniach w 1597 odcinku serialu!

"M jak miłość". Patrycja w ciąży wpadnie na schadzce z kochankiem. To się źle skończy

Żona podłego Argasińskiego w "M jak miłość" to postać tragiczna. Rozpieszczona bogactwem i zaszczytem u boku szanowanego ordynatora Patrycja wdała się w ostatnim sezonie serialu w romans z o wiele młodszym Łukaszem. Można ją zrozumieć, bo Argasiński to tak naprawdę lekarz na usługach mafii i zwykły drań. Ale sprawy z Łukaszem zaszły zdecydowanie za daleko - Patrycja zaszła z nim w ciążę, a małżonek się o wszystkim dowiedział. 

W nowych odcinkach "M jak miłość" ordynator uwięzi Patrycję w domu, a na Łukasza naśle zbirów. Młodszy kochanek nieźle wystraszy się, kiedy zostanie skatowany w środku nocy przez bandziorów i chyba "wyparuje" deklarowana przez niego miłość na wieki. Tymczasem Patrycja właśnie u niego będzie szukać schronienia. I wygląda na to, że bardzo źle wybierze!

Zobacz koniecznie: Nowa Ania z M jak miłość. Córka Budzyńskiego i Marty będzie wyglądała zupełnie inaczej. Kolejna zmiana aktorki?

Lilka z M jak miłość w ciąży! Żona Mateusza uciekła z kochankiem, a teraz Monika Mielnicka pochwaliła się brzuszkiem
M jak miłość: Patrycja (Alżbeta Lenska), Argasiński (Karol Strasburger)

i

Autor: Instagram

W 1597 odcinku "M jak miłość" Patrycja jakoś wymknie się do mieszkania Łukasza. Ale kiedy wpadnie tam zrozpaczona z błaganiem o pomoc, zastanie jego matkę! Jak zareaguje Marta (Dominika Ostałowska), kiedy na własne oczy zobaczy, że kochankiem jej przyjaciółki je jej syn? Łukasz będzie próbował ratować sytuację, ale w efekcie zrobi coś okropnego...

Zapowiada się na to, że ciężarna Patrycja w 1597 odcinku zostanie ostatecznie upodlona. Ucieczka od męża na pewno będzie skutkować jego zemstą, a u Łukasza i w jego rodzinie nie będzie już miała czego szukać. Czy tak zakończy się szalony romans pani Argasińskiej ze znacznie młodszym Wojciechowskim?  

Nie przegap: Kiedy nowe odcinki M jak miłość? Znamy datę emisji w TVP! Sprawdź co się wydarzy w 1595 odcinku

Najnowsze