M jak miłość. Łukasz wypędzi ciężarną Patrycję z mieszkania! Tylko tak będzie mógł ocalić matkę

i

Autor: MTL Max Film M jak miłość. Łukasz wypędzi ciężarną Patrycję z mieszkania! Tylko tak będzie mógł ocalić matkę

M jak miłość. Łukasz wypędzi ciężarną Patrycję z mieszkania! Tylko tak będzie mógł ocalić matkę

2021-07-25 10:42

Łukasz (Jakub Józefowicz) z "M jak miłość" koszmarnie zareaguje na wieść, że Marta (Dominika Ostałowska) wie o jego romansie z jej przyjaciółką. W mieszkaniu Wojciechowskiego w 1597 odcinku "M jak miłość" po wakacjach 2021 rozegra się dramatyczna scena. Nie przyzna się matce, że Patrycja (Alżbeta Lenska) to jego kochanka, a Marta dowie się o wszystkim w najgorszy możliwy sposób. Zareaguje na to fatalnie, a spanikowany Wojciechowski wygoni ciężarną Argasińską z mieszkania! Tak spróbuje ocalić matkę, ale konsekwencje będą nieubłagane.

Łukasz wypędzi Patrycję w "M jak miłość" po wakacjach 2021, żeby uratować matkę 

W 1597 odcinku "M jak miłość" po wakacjach 2021 rozegra się dramatyczne scena z Martą w roli głównej. Tylko ona nie wie jeszcze o romansie młodego syna z dojrzałą przyjaciółką. Nawet Jerzy (Karol Strasburger) dowiedział się o romansie żony wcześniej. Cała sytuacja w "M jak miłość" wymknęła się Łukaszowi i Patrycji spod kontroli, a będzie jeszcze gorzej. W najnowszych odcinkach serialu Marta wreszcie odkryje prawdę, ale niestety w najgorszy możliwy sposób. Syn nie przyzna się jej do prawdy, a ona dowie się wszystkiego przez kompletny przypadek. 

- Łukasz, musimy porozmawiać, mam mało czasu... - powie od progu Argasińska, która nie będzie miała pojęcia, że za drzwiami nie ujrzy Łukasza, a Martę! 

Przeczytaj: 19-letnia gwiazda M jak miłość pokazała swoje maleństwo. Alicja Ostolska musiała się już tłumaczyć z dziecka w tak młodym wieku

M jak miłość. Wielka impreza u Mostowiaków. Tak Ula i Bartek wyremontują dom w Grabinie

Wojciechowska oniemieje, kiedy w "M jak miłość" po wakacjach zobaczy przyjaciółkę w drzwiach mieszkania syna.

- Patrycja? Co ty tu robisz? - zapyta Marta, ale szybko pokojarzy fakty i niemal zemdleje... - O, Boże... - wykrztusi i wszystko stanie się jasne. Prawniczka aż usiądzie z wrażenia i złapie się za głowę. Polednie i będzie wyglądała, jakby właśnie zobaczyła ducha. 

Łukasz w tej sytuacji w "M jak miłość" nie zachowa się z głową. Nie będzie wiedział co powinien zrobić i zachowa się naprawdę głupio! 

Przeczytaj: M jak miłość. Skandal u Mostowiaków. Barbara długo nie wiedziała kto jest ojcem dziecka, ale weźmie pieniądze na nieślubną córkę

Na widok sceny, która wydarzy się w 1597 odcinku "M jak miłość", Łukasz spanikuje i wyprowadzi ciężarną kochankę z domu! Zostawi oniemiałą matkę na kanapie i zatrzaśnie za sobą drzwi...

- Nie wiedziałam, czy ci o tym mam powiedzieć, czy lepiej nie... - powie do matki Ania (Gabriela Świerczyńska), która zacznie obawiać się o jej stan.

Tego w "M jak miłość" będzie zbyt wiele. Marta nie dość, że nie wiedziała o romansie syna z przyjaciółką, to jeszcze dowie się tego w okrutny sposób, a reakcja syna wszystko pogorszy. 

Najnowsze