Koniec Przyjaciółek. Patrycja nie będzie mogła adoptować Klary. Wszystko przez Wiktora! - ZWIASTUN

2019-11-28 22:28 Ag
Koniec Przyjaciółek. Patrycja nie będzie mogła adoptować Klary. Wszystko przez Wiktora
Autor: Polsat Koniec Przyjaciółek. Patrycja nie będzie mogła adoptować Klary. Wszystko przez Wiktora

Ostatni odcinek serialu "Przyjaciółki" 14 sezonu mocno skomplikuje losy Patrycji (Joanna Liszowska). Po nagłym zniknięciu Wiktora (Paweł Deląg) nie będzie miała żadnego kontaktu z niewiernym byłym. Poza tym w 170 odcinku "Przyjaciółek" Patrycja dowie się, że to nie Adam (Jan Wieczorkowski) nie jest biologicznym ojcem Klary (Maja Śliwińska). A to oznacza, że bohaterka "Przyjaciółek" nie będzie mogła adoptować przybranej córki. Zobaczcie ZWIASTUN finału 14 sezonu "Przyjaciółek".

"Przyjaciółki" 14 sezon odcinek 170 ostatni - czwartek, 28.11.2019, o godz. 21.10 w Polsacie

Kto jest ojcem Klary w serialu "Przyjaciółki"? Czy Patrycja go odnajdzie? W ostatnim 170 odcinku "Przyjaciółek" okaże się, że Klara nie jest córką Adama, męża Wiki (Roma Gąsiorowska). Z kim zatem Wika była w ciąży? W tym samym czasie sypiała z Adamem, Wiktorem i kimś jeszcze. Ale tę tajemnicę zabrała ze sobą do grobu.

Patrz też: Przyjaciółki 15 sezon. Kolejny dramat u Zuzy. Nawet przyjaciółki jej nie pomogą

Patrycja w finale "Przyjaciółek" znajdzie się w sytuacji bez wyjścia, bo Wiktor zerwie z nią wszelkie kontakty. -  Nie odzywał się, jak kamień w wodę... - wyjaśni przyjaciółkom. Anka (Magdalena Stużyńska) uprzedzi ją, że musi dogadać się w sprawie opieki nad córką. - No tak, ale to nie może trwać w nieskończoność. Trzeba uregulować sytuację Klary

- Od czasu jak wysłał maila do kancelarii, że bierze miesięczny urlop, nie dał znaku życia - doda Patrycja.
- Tylko ten miesiąc niedługo się kończy... To też nie daje gwarancji, że Wiktor się pojawi - zauważy Zuza. W 170 odcinku "Przyjaciółek" wszystkie będą się łudziły, że Wiktor wreszcie wróci.

Właśnie ze względu na Klarę w finale 14 sezonu "Przyjaciółek" Patrycja zwróci się po pomoc do Kaliny (Maria Pawłowska), kochanki Wiktora, byłej niani jej dzieci. - Nic pani nie wie? Nie widziała go pani?

Kalina nie pozostawi jej żadnych złudzeń. - Ale pani jest naiwna, facet ją oszukuje, a pani się jeszcze o niego martwi?
- Wiktor ma prawa rodzicielskie do Klary, którą teraz sama wychowuje... - wyjaśni Patrycja.
- No to się pani wkopała. Ja tego drania nie widziałam i nie mam na to ochoty!

Sprawdź też: Koniec Przyjaciółek. Pogrzeb zamiast ślubu Julki i Antka! Cios dla Anki od bezdusznej teściowej

W ostatnim 170 odcinku "Przyjaciółek" Patrycja nie będzie wiedziała kim jest ojciec Klary ani też nie czy w ogóle kiedyś będzie mogła adoptować córkę Wiki, którą pokochała jak własne dziecko. Wszystko wyjaśni się dopiero w kolejnym 15 sezonie "Przyjaciółek".

Najnowsze