Przyjaciółki

Inga odejdzie z Przyjaciółek, bo dostała lepszą propozycję?! Zagra u boku niezłego przystojniaka - ZDJĘCIA

W nowym sezonie "Przyjaciółek" z ekipy zniknie kochliwa Inga (Małgorzata Socha)? Tak to może wyglądać, bo wielka gwiazda dostała rolę Baśki u boku znanego przystojniaka. W nowym projekcie Socha spora czasu spędzi w kuchni, więc już wiadomo, że historia będzie z gatunku "przez żołądek do serca". Na ZDJĘCIACH Inga z "Przyjaciółek" prezentuje się podobnie jak w serialu, ale widać, że spędzi sporo czasu z innym znanym aktorem. Co to oznacza dla fanów "Przyjaciółek"? Zobacz GALERIĘ ZDJĘĆ z nową rolą Małgorzaty Sochy!

Przyjaciółki. Inga zniknie w nowym sezonie? Nowa rola Sochy może zmienić wszystko

Inga w "Przyjaciółkach" to urocza, słodka kobieta, która nie ma szczęścia w miłości. Serial zaczął się od wielkiej porażki Gruszewskiej, którą mąż Andrzej (Adam Adamonis) porzucił dla kochanki Dorotki (Agnieszka Sienkiewicz), a ona została sama z małą Hanią. Później piękna Inga nie raz spotkała miłość, ale żaden z jej partnerów i mężów nie utrzymał się na dłużej. Czy nowy sezon serii zacznie się już bez Ingi?

Jak pisaliśmy jako pierwsi, wiadomo już, że Socha wystąpi u boku znanego przystojniaka, wielkiego gwiazdora "M jak miłość". Parę połączy namiętność i widać na ZDJĘCIACH dobre jedzenie. Czy filmowa Baśka odbierze fanom Ingę?

Mikołaj Roznerski i Małgorzata Socha w nowej komedii romantycznej Polsatu całują się namiętnie na ZDJĘCIACH z nowej produkcji. Widać też, że mężczyzna będzie lubił dobre wino, a z kolei jego partnerka sporo czasu spędzi na gotowaniu. Inga w "Przyjaciółkach" po wielu poszukiwaniach swojego zawodu ostatecznie założyła salon manicure. Obie bohaterki w wykonaniu Sochy wyglądają na urocze "dziewczyny z sąsiedztwa".  Czy w nowym filmie Polsatu Basia będzie miała szczęście w miłości?

Na szczęście są także ZDJĘCIA z nowego sezonu "Przyjaciółek", na których Inga nadal występuje. Nowa rola rochwytywanej gwiazdy nie powinna więc zagrozić dalszym występom kochliwej Ingi. Może w końcu Gruszewska spotka swoje szczęście?

Zobacz też: Nowa Zuza w Przyjaciółkach! Anita Sokołowska wróci do obsady i zmieni się nie do poznania - ZDJĘCIA

Przyjaciółki 21 sezon ZWIASTUN. Ślub Patrycji i Wiktora z komplikacjami. Zuza w ciąży?
Najnowsze