Franek zmarł w Przyjaciółkach, ale teraz Kajetan Borowski wrócił w zupełnie innej roli!

i

Autor: Player Franek zmarł w Przyjaciółkach, ale teraz Kajetan Borowski wrócił w zupełnie innej roli!

Wielki powrót Borowskiego

Franek zmarł w Przyjaciółkach, ale teraz Kajetan Borowski wrócił w zupełnie innej roli!

2022-08-10 12:30

Kajetan Borowski odszedł z „Przyjaciółek” trzy lata temu, gdy grany przez niego Franek, syn Anki (Magdalena Stużyńska) i Pawła (Bartłomiej Kasprzykowski) Strzeleckich zginął w katastrofie lotniczej. Śmierć Franka wstrząsnęła widzami „Przyjaciółek”, szczególnie, że na pokładzie samolotu znajdowali się również Staś (Antoni Borowski) i Paweł, którzy przeżyli wypadek, a drugi syn Strzeleckich zmarł w drodze do szpitala. Od tego czasu Kajetan Borowski nie pojawiał się na dużym ekranie, ale teraz młody aktor pojawi się w zupełnie innej roli w innej kultowej produkcji w konkurencyjnej stacji! Koniecznie poznajcie szczegóły!

Przerażająca śmierć Franka Strzeleckiego w 14 sezonie „Przyjaciółek”!

Śmierć Franka poruszyła widzów „Przyjaciółek”, gdyż zupełnie nic jej nie zapowiedziało! Paweł chciał zrobić niespodziankę swoim synom i w tajemnicy przed Anką i Julką (Nicole Bogdanowicz) zabrał Franka i Stasia na wycieczkę do Paryża, ale niestety samolot nie doleciał na miejsce i musiał awaryjnie lądować. Niestety, doszło do tragedii, w której męska część rodziny Strzeleckich została poważnie ranna, a obrażenia Franka okazały się na tyle poważne, że syn Anki i Pawła zmarł w drodze do szpitala! Franek zmarł, a Kajetan Borowski bezpowrotnie pożegnał się ze swoją rolą w „Przyjaciółkach”. Od tego czasu słuch o młodym aktorze zaginął, ale po trzech latach nieobecności powróci, gdyż Borowski znów pojawi się na dużym ekranie, ale już nie tylko w zupełnie innej roli, ale i w innej stacji!

Patrz też: Przyjaciółki 20 sezon. Anka po zawale serca szybko wróci do pracy. Paweł nie zatrzyma żony – ZWIASTUN

Zobacz w GALERII ZDJĘĆ nową rolę Kajetana Borowskiego >>>

Kajetan Borowski w obsadzie „Na Wspólnej”!

Borowski po odejściu z „Przyjaciółek” już niebawem zadebiutuje w innym uwielbianym serialu konkurencyjnej stacji! Młody aktor dołączy do obsady „Na Wspólnej”, gdzie wcieli się w postać Leona Kleczewskiego, chłopaka Mani (Zuzanna Kaszuba), córki Żanety (Anna Guzik) i Wojtka (Wojciech Błach). Po raz pierwszy Borowski zadebiutuje na ekranie w 3474 odcinku „Na Wspólnej”, gdy Helena (Małgorzata Peczyńska), babcia Mani, zażąda od wnuczki, aby przedstawiła jej w końcu swojego chłopaka, którego tak bardzo ukrywa przed rodzicami i dość szybko przekona się czemu! Oczywiście, Leon będzie chciał zrobić na Helenie jak najlepsze wrażenie, ale w międzyczasie zaliczy poważną wpadkę, przez co babcia Mani spojrzy na niego wrogim okiem! Wszystko dlatego, że z kieszeni chłopaka wypadnie paczka papierosów, a nieco później Helena przyłapie swoją 16-letnią na paleniu i bardzo rozczaruje się jej zachowaniem!

Zobacz także: Przyjaciółki 20 sezon. Inga zamieszka z nowym kochankiem, ale Łukasz nie pozwoli jej o sobie zapomnieć – ZWIASTUN

Czy Leon Kleczewski zostanie w „Na Wspólnej” na dłużej?

Leon, w którego wcieli się Kajetan Borowski w „Na Wspólnej” da się poznać jako niegrzeczny chłopak, który sprowadza 16-letnią Manię na złą drogę! Helena będzie przekonana, że to chłopak namówił jej wnuczkę na palenie papierosów i zacznie mieć poważne wyrzuty sumienia, że kryła go przed Żanetą. Czy powie córce o wyskokach Mani i tym, że zamiast spędzać czas z babcią ciągle chodzi na imprezy ze swoim nowym chłopakiem? Czy Żaneta zabroni córce spotykać się z Leonem i tak skończy się jego przygoda z „Na Wspólnej”? Niekoniecznie, gdyż wszystko będzie miało drugie dno! Leon będzie synem Ireneusza Kleczewskiego, biznesmena i społecznika, który wejdzie we współpracę właśnie z Żanetą w prowadzeniu fundacji. Zatem wszystko wskazuje na to, że Borowski zostanie w „Na Wspólnej” na dłużej, a jego postać jeszcze nieraz zaskoczy widzów!  

Spójrz również: Przyjaciółki 20 sezon. Zaręczyny Patrycji i Wiktora. Mikołaj pomoże wybrać pierścionek – ZWIASTUN

Przyjaciółki, 14 sezon. odc. 169: Franek (Kajetan Borowski), Staś (Antoni Borowski)

i

Autor: ipla tv
Przyjaciółki ZWIASTUN 20 sezonu. Wiktor oświadczy się Patrycji, Inga zamieszka z nowym kochankiem!
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze