Pierwsza miłość

Sandra z Pierwszej miłości zniknęła, ale teraz Kamilla Baar pojawi się zupełnie innej roli - ZDJĘCIA

2023-06-26 15:22

Gdzie jest Sandra z "Pierwszej miłości"? Minęło kilka miesięcy od kiedy Kamilla Baar nie gra już tej wyjątkowo bezwzględnej, wyrachowanej kobiety sukcesu, która po trupach dąży do celu! Po krótkim romansie z Arturem Kulczyckim (Łukasz Płoszajski), Sandra Kubicka dosłownie zniknęła nie tylko z "Pierwszej miłości", ale przede wszystkim z firmy Karola Wekslera (Karol Straburger). Nie do końca jest jasne co się stało z Sandrą, ale Kamilla Baar zupełnie z ekranów nie zniknie. Aktorka przyjęła zupełnie inną rolę, która jest dla niej swego rodzaju powrotem do przeszłości. Poznaj szczegóły!

Gdzie jest Sandra z "Pierwszej miłości"? Czy Kamilla Baar jeszcze ją zagra?

Kamilla Baar w roli Sandry Kubickiej w "Pierwszej miłości" ostatni raz pojawiła się w 3533 odcinku, który został wyemitowany na początku stycznia. Od ponad pół roku lubiana aktorka nie gra już Sandry i nic nie wskazuje na to, żeby miała jeszcze wrócić do serialu. Po tym jak na budowie Karola Wekslera znaleziono zwłoki zamordowanej Miłki (llona Wrońska), a policja zaczęła prowadzić śledztwo w sprawie zbrodni, Sandra podjęła stanowcze kroki i odeszła z "Weklser Development". Uznała, że za Wekslerem całymi latami będzie się ciągnęła sprawa trupa w budowy, a ona musi dbać o swój PR. Mimo, że dzięki Karolowi odzyskała swoją pozycję, bo w środowisku z branży była już przecież skończona, to wystawiła Wekslera!

Do tej pory w "Pierwszej miłości" nie wiadomo co się teraz dzieje z Sandrą, która przez krótki czas była także kochanką Artura Kulczyckiego.

Kamilla Baar w nowej roli w serialu "Sortownia"

Ale na "Pierwszej miłości" zawodowe propozycje Kamilii Baar się nie skończyły. Jeszcze w czerwcu wróci na mały ekran, ale nie w serialu Polsatu, tylko w najnowszej, trzymającej w napięciu produkcji Canal Plus, "Sortownia", której akcja toczy się w jednym z warszawskich szpitalnych oddziałów ratunkowych. W jaką bohaterkę wcieli się tym razem? Czy będzie jedną z lekarek?

Kilka lat temu Kamilla Baar zyskała ogromną popularność rolą doktor Hany Goldberg w "Na dobre i na złe". Pożegnała się jednak z serialową Leśną Górą w 2015 roku gdy w życiu Hany zaszły spore zmiany, zaszła w ciążę w kochankiem, Krzysztofem Radwanem (Mateusz Damięcki), ale wróciła też do męża, Piotra Gawryły (Marek Bukowski) i 603 odcinku "Na dobre i na złe" razem wyjechali do Izraela. Rok później Hana zginęła w wypadku.

- W "Sortowni" nie brałam udziału w wątku lekarskim, ale w pewnym sensie mogę tę przygodę nazwać podróżą do przeszłości - powiedziała Kamilla Baar w ostatnim wywiadzie. - Na początku nie wiedziałam, co ten tytuł może oznaczać. Szybko się dowiedziałam, o czym jest cały serial, więc zrozumiałam jego koncepcję. Moje wątpliwości zostały szybko rozwiane. Gram żonę jednego z głównych bohaterów, którego gra Marcin Czarnik. Agnieszka prowadzi galerię sztuki - dodała.

Kamilla Baar w serialu "Sortownia" po raz pierwszy pojawi się w 3 odcinku, którego emisja na antenie Canal Plus w piątek, 3.06.2023, o godz. 21.00.

Najnowsze