Gwiazdy

"Pierwsza miłość". Tak zmieniał się Patryk Pniewski. Teraz przystojny Krystian wraca na ekrany!

Fani serialu "Pierwsza miłość" już zacierają ręce na nowe odcinki produkcji. Po wakacjach do serialu wróci Krystian, w którego rolę wciela się Patryk Pniewski, który mocno zmienił się od czasów, kiedy debiutował w produkcji. Co wiemy o aktorze młodego pokolenia? Fanki go uwielbiają!

Spis treści

  1. Patryk Pniewski, czyli Krystian z serialu "Pierwsza miłość" 
  2. Patryk Pniewski: kariera 
  3. Kobiety Patryka Pniewskiego. Co go łączy z Joanna Opozdą? 
  4. Patryk Pniewski: fanki szaleją na jego punkcie 
  5. Patryk Pniewski kiedyś i dziś. Jak zmieniał się popularny aktor? 

Patryk Pniewski, czyli Krystian z serialu "Pierwsza miłość" 

Po wakacyjnej przerwie wraca uwielbiana przez widzów "Pierwsza miłość". Serial będzie emitowany od poniedziałku, 4 września, o godzinie 18. w Polsacie. 

W nowych odcinkach do obsady serialu powróci Patryk Pniewski, który wciela się w postać Krystiana. Przypomnijmy, że bohater zniknął z produkcji jesienią 2020 roku, kiedy to postanowił wyjechać z Wrocławia. Teraz, po trzech latach, Krystian przypomni sobie o matce, córeczce i byłej żonie. 

Z pewnością ponowne pojawienie się bohatera zamiesza w życiu kobiet. 

Patryk Pniewski: kariera 

32-letni Patryk Pniewski pochodzi z Płocka. Jest zawodowym aktorem- w 2016 roku ukończył studia na Wydziale Aktorskim Akademii Sztuk Teatralnych w Krakowie – filia we Wrocławiu. Swoją przygodę na planie oraz w teatrze rozpoczął jeszcze w trakcie nauki. Do serialu "Pierwsza miłość" trafił w 2012 roku. 

Najpopularniejsze role Patryka Pniewskiego to:

  • Józek z serialu "Barwy szczęścia",
  • Adaś z filmu "Kobiety Mafii 2",
  • Łukasz z serialu "Belfer",
  • Tymon z serialu "Zakochani po uszy". 

W 2015 roku Pniewski wziął udział w programie "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami". 

Kobiety Patryka Pniewskiego. Co go łączy z Joanna Opozdą? 

Przystojny aktor z pewnością nie może opędzić się od fanek. Ale czy prywatnie jest w związku? W mediach o jakiś czas pojawiają się spekulacje o możliwych związkach Patryka Pniewskiego, jednak oficjalnie nie wiadomo, czy kogoś ma. Przez jakiś czas gwiazdor był związany z koleżanką po fachu Katarzyna Sawczuk. Kolejną kobietą w życiu młodego aktora była Oliwia Bosowska. 

W pewnym okresie Pniewski był w bliskich relacjach z Joanną Opozdą. Aktorska para mocno się ze sobą przyjaźniła, a kolega wspierał Joasię w trudnych chwilach po rozstaniu z Antonim Królikowskim. Przyjaciele poznali się przed laty na planie serialu "Pierwsza miłość". 

Patryk Pniewski jest także blisko z żoną Wojciecha Szczęsnego, Mariną Łuczenko. Pod koniec 2022 roku Patryk i Marina wybrali się ze sobą do escape roomu, a relacja z tego wypadku pojawiła się w mediach społecznościowych aktora. 

Czytaj także: Serialowy Walduś Kiepski kiedyś i dziś. Odmieniony Bartosz Żukowski pokazał partnerkę!

Patryk Pniewski: fanki szaleją na jego punkcie 

Młody aktor, który pojawił się przed laty w serialu "Pierwsza miłość", stał się idolem fanek. Przystojniak o młodzieńczym wyglądzie szybko zdobył sporą popularność, a dziś obserwuje go na Instagramie już ponad 190 tysięcy fanów! 

Aktor podkreśla, że wygląd jest dla niego ważny. 

Ciało i twarz to moje narzędzia pracy. Nie dostaję pracy tylko ze względu na talent, bo uzdolnionych osób jest wiele. Przykra prawda o tym, jak dobiera się aktorów do filmów czy seriali, jest taka, że wybiera się tych, którzy w dużej mierze pasują do danej roli wyglądem. Dlatego od jakiegoś czasu regularnie chodzę na siłownię, żeby już nie grać nastolatków. Chcę się rozwijać i wcielać się w postaci w moim wieku - mówił przed laty w rozmowie z Plejadą.

W tej samej rozmowie dodał, że młody wygląd to zarówno jego wada jak i zaleta. 

Patryk Pniewski kiedyś i dziś. Jak zmieniał się popularny aktor? 

Na przestrzeni lat aktor mocno się zmieniał. Na oczach fanów zmężniał i przeszedł metamorfozę sylwetki. Pamiętacie, jak wyglądał na początku swojej aktorskiej kariery? W naszej galerii znajdziecie archiwalne i najbardziej aktualne zdjęcia gwiazdora serialu "Pierwsza miłość"! 

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze