Pierwsza miłość

Pierwsza miłość po wakacjach. Powrót Krystiana. Zapuka do drzwi Kaliny, jakby nic się nie stało! - ZWIASTUN, ZDJĘCIA

2023-08-07 21:19

Krystian wraca do serialu "Pierwsza miłość"! Patryk Pniewski nie pojawiał się w hicie Polsatu od 2020 r., a jego nagły, niezapowiedziany powrót zaszokuje Kalinę (Magdalena Wieczorek)! W kolejnych odcinkach "Pierwszej miłości" po wakacjach Krystian znów stanie w drzwiach kobiety, jakby nic się nie stało! Przecież zniknął ze względu na działania podłego prokuratora (Jakub Wróblewski) w związku z odebraniem praw do opieki nad małą Marlenką (Pola Kotłowska). Krystian miał wyjechać na kilka miesięcy, a jego nagły powrót zwiastuje kłopoty. Zobacz WIDEO z tych scen.

Patryk Pniewski wraca do "Pierwszej miłości". Krystian znów namiesza?

Patryk Pniewski zniknął z serialu "Pierwsza miłość". Wyjechał po aferze z prokuraturą i próbie odebrania praw do opieki nad córką Marlenką. Kalina miała pozbyć się męża, by nie stracić praw do wychowywania dziecka. Dramatyczne wydarzenia miały miejsce dawno, bo jeszcze w 2020 roku! W 3057 odcinku "Pierwszej miłości", który był zarazem ostatnim przed przerwą wakacyjną w tamtym okresie, Krystian spakował się i wyjechał. Nie chciał dawać bezwzględnemu prokuratorowi kolejnych powodów, by odebrać im córeczkę. Nie było także tajemnicą, że mężczyzna miał chrapkę na żonę Krystiana i dlatego starał się pozbyć konkurenta. Krystiana miało go nie być kilka miesięcy, ale już wtedy media podawały informację, że aktor rezygnuje z dalszego udziału w produkcji. I faktycznie, jego postać zniknęła, a wątek Kaliny został poprowadzony w zupełnie innym kierunku. 

W najnowszym zwiastunie kolejnego sezonu "Pierwszej miłości" po wakacjach 2023 widać, że Krystian staje w drzwiach zaszokowanej Kaliny. - Niespodzianka - rzuci krótko Krystian w jednym z nadchodzących odcinków serialu. Mina Kaliny wskazuje na to, że absolutnie nie spodziewa się jego wizyty. Szok i niedowierzanie zastąpi radość czy też złość?

Powrót Krystiana zmieni życie Kaliny z "Pierwszej miłości"

Wznowiony udział Patryka Pniewskiego w serialu "Pierwsza miłość" z pewnością ma za zadanie namieszać. Przypomnijmy, że kobieta zaczęła układać sobie życie na nowo, związała się z Oskarem (Filip Gurłacz), chociaż trudne przejścia pokazały, że może nie są jednak dla siebie stworzeni. Pod koniec minionego sezonu hitu Polsatu okazało się, że Oskar bardzo zbliżył się z sąsiadką Oliwią (Anastazja Małocha). Problemy Kaliny z młodszą siostrą Magdą Anna Głosek) odbiły się na relacjach z partnerem, a to nie koniec. Co dalej z Kaliną i Oskarem, kiedy w drzwiach stanie Krystian? Tego dowiemy się już niebawem, z nowych odcinków "Pierwszej miłości". 

Pierwsza miłość ZWIASTUN odcinków po wakacjach. Strzelanina w We-Med. Roman umrze na oczach Eweliny?
Najnowsze