Pierwsza miłość

Koniec Pierwszej miłości. Dramat w życiu Kaliny w ostatnim 3640 odcinku. Oskar zdradzi ją z sąsiadką Oliwką? - ZDJĘCIA

2023-05-30 9:01

Ostatni 3640 odcinek serialu "Pierwsza miłość" będzie tragiczny dla Kaliny (Magdalena Wieczorek), która razem z ojcem Leonem (Wojciech Dziduch) stoczą walkę o życie Magdy (Anna Głosek) po jej ucieczce z oddziału psychiatrycznego. Oboje będą świadkami wstrząsających wydarzeń związanych z Magdą. Ale nie tylko o siostrę będzie musiała walczyć Kalina na koniec sezonu "Pierwszej miłości" przed wakacjami. Związek Kaliny i Oskara (Filip Gurłacz) zawiśnie na włosku. Sąsiadka Oliwka (Anastazja Małocha) odbierze jej ukochanego? Poznaj szczegóły i zobacz ZDJĘCIA ja się skończy "Pierwsza miłość" przed przerwą.

"Pierwsza miłość" odcinek 3640 ostatni przed wakacjami - środa, 14.06.2023, o godz. 18 w Polsacie

Finał "Pierwszej miłości" przed wakacjami nastąpi w 3640 odcinku i będzie decydujący dla wspólnej przyszłości Kaliny i Oskara. Już od dawna między tą parą nie dzieje się najlepiej. Problemy psychiczne z siostrą Magdą, ciągłe potyczki z ojcem Leonem doprowadziły do tego, że zakochani zaczęli się od siebie oddalać. Kryzys w ich związku wykorzystuje sąsiadka Oliwka, która pomaga Oskarowi w opiece nad córką Kaliny, Marlenką (Amelia i Emilia Baranowskie).

Niestety tuż przed końcem "Pierwszej miłości" pod nieobecność Kaliny, która skupi się na ratowaniu Magdy przed śmiercią, gdy młodsza siostra ucieknie razem z chłopakiem Kornelem z oddziału psychiatrycznego kliniki Grażyny Weksler (Grażyna Wolszczak), Oskar zbliży się do Oliwki jeszcze bardziej. Nie poradzi sobie bowiem z nawarstwiającymi się obowiązkami w pracy i z opieką nad Marlenką. Zadania wymkną się Oskarowi spod kontroli, ale wówczas po raz kolejny z pomocą przyjdzie mu niezawodna sąsiadka, która liczy na coś więcej niż przyjaźń.

W ostatnim 3640 odcinku "Pierwszej miłości" Kalina i jej ojciec Leon zdążą na czas ocalić Magdę na ogródkach działkowych, gdzie ukryje się nastolatka. W tym wstrząsającym momencie zauważy zmiany jakie zaszły w ojcu dzięki terapii rodzinnej. Dramatyczne wydarzenia związane z Magdą uświadomią Kalinie, że ona i jej młodsza siostra są dla ojca bardzo ważne, że Leon stał się innym człowiekiem.

Niestety na koniec "Pierwszej miłości" przed wakacjami 2023 Kalina nie zorientuje się, że Oskara łączy coś więcej z Oliwką. Ukochanego byłej synowej z sąsiadką zobaczy za to Michał Domański (Wojciech Błach), który odwiedzi wnuczkę Marlenkę. Czy zdąży ostrzec Kalinę zanim Oskar dopuści się zdrady z Oliwką? To się wyjaśni dopiero w kolejnych odcinkach "Pierwszej miłości" od września.

Pierwsza miłość, ZWIASTUN. Adam ojcem Igi? Janek nakryje chorą Kingę. Dorota powróci jako Daria
Najnowsze