Pierwsza miłość

Pierwsza miłość po wakacjach. Zemsta Eweliny na Emilce za zdradę Bartka! Ucierpią niewinne osoby - ZDJĘCIA, WIDEO

2023-08-16 14:45

W nowym sezonie "Pierwszej miłości" Ewelina (Magdalena Górska) odegra się na Emilce (Anna Ilczuk) za to, że chce odebrać jej Bartka (Rafał Kwietniewski). Narzeczona Miedzianowskiego będzie już wiedziała o zdradzie, więc teraz postanowi się zemścić. Ale nie sama! W kolejnych odcinkach "Pierwszej miłości" po wakacjach Ewelina zawiąże sojusz z pragnącą odwetu na Emilce Melisą (Aleksandra Szwed). To już pewne, że przy realizacji planu zemsty ucierpią też niewinne osoby. Także ojciec Eweliny, Roman (Lech Dyblik)? Poznaj szczegóły.

"Pierwsza miłość" nowy sezon po wakacjach od poniedziałku, 4.09.2023, o godz. 18 w Polsacie

Zdrada Bartka z Emilką w nowym sezonie "Pierwszej miłości" popchnie Ewelinę do okrutnych, bezwzględnych działań, a jej sojuszniczką nieoczekiwanie zostanie Melisa. Dlaczego właśnie ona? Po aferze w firmie Emilki w Wadlewie, po tym jak Melisa za jej plecami produkowała w fabryce mydeł krem autorskiej receptury, między bohaterkami rozpoczęła się otwarta wojna. Emilka zwolniła Melisę i Seweryna (Mirosław Kropielnicki) i tylko interwencja Mariana Śmiałka (Paweł Okoński) sprawiła, że jego córka zmieniła zdanie i dała zaufanemu przyjacielowi drugą szansę. Ale Melisa tyle szczęścia nie miała.

Następne odcinki "Pierwszej miłości" po wakacjach przyniosą zaostrzenie konfliktu między Emilką i Melisą, co na swoją korzyść wykorzysta Ewelina. - Niestety jak to w gospodarce i prowadzeniu biznesu jest bardzo wiele trudności, problemów i kłopotów. Emilka zwalnia Melisę z pracy i Melisa się po prostu mści - ujawniła Anna Ilczuk na planie "Pierwszej miłości". O udziale Eweliny w zemście nie powiedziała ani słowa, ale to właśnie narzeczona Bartka uknuje intrygę przeciwko rywalce.

Po tym jak w finale minionego sezonu "Pierwszej miłości" Ewelina dowiedziała się o nocy Bartka z Emilką teraz za nic w świecie nie dopuści do tego, żeby była żona Miedzianowskiego odebrała jej ukochanego. Żeby zatrzymać przy sobie Bartka, a jednocześnie zniszczyć Emilkę, wejdzie w układ z Melisą. Niestety zemsta doprowadzi do dramatycznych zdarzeń w Wadlewie w wyniku której ucierpią niewinne osoby.

Pierwsza miłość ZWIASTUN odcinków po wakacjach. Strzelanina w We-Med. Roman umrze na oczach Eweliny?
Najnowsze