Pierwsza miłość po wakacjach. Julita przejmie Barbariana. Kochanek Sebastian kupi jej bar Kaśki - ZDJĘCIA

i

Autor: ATM Grupa/ Bogdan Bogielczyk Pierwsza miłość po wakacjach. Julita przejmie Barbariana. Kochanek Sebastian kupi jej bar Kaśki - ZDJĘCIA

Pierwsza miłość

Pierwsza miłość po wakacjach. Sprytna Julita przejmie Barbariana. Kochanek Sebastian kupi jej bar Kaśki - ZDJĘCIA

2022-08-25 21:02

W nowym sezonie serialu "Pierwsza miłość" Julita będzie nową właścicielką "Barbariana". Niestety Kaśka (Michał Koterski) znajdzie się w sytuacji bez wyjścia i sprzeda bar, który prowadził od lat. To kochanek Julity - bogaty, wpływowy i wyrachowany Sebastian (Ksawery Szlenkier), prezes kasyna, gdzie się poznali - kupi dla niej "Barbariana" w prezencie. Szybko w nowych odcinkach "Pierwszej miłości" okaże się, że Julita nie poradzi sobie z prowadzeniem biznesu. Dzięki prezentowi od Sebastiana losy Julity, Anki (Anna Pentz), Kamila (Igor Paszczyk) i Filipa (Dominik Smaruj) znów się połączą. Zobacz ZDJĘCIA i poznaj szczegóły!

"Pierwsza miłość" po wakacjach nowe odcinki od poniedziałku, 29.08.2022, o godz. 18 w Polsacie

"Barbarian" w nowych odcinkach "Pierwszej miłości" nie będzie już taki jak dawniej! Wyjątkowe miejsce, w którym bohaterowie serialu spotykają się od lat, bar, który kiedyś był Kingi (Aleksandra Zienkiewicz), a potem jego prowadzeniem zajął się Kaśka, zmieni właściciela w smutnych okolicznościach. Kaśka zdecyduje się na sprzedaż "Barbariana" po pożegnaniu z najbliższym przyjacielem, Mikserem (Błażej Michalski). Przyjdzie mu to z ogromnym trudem, ale nie będzie miał wyjścia. Straci serce i radość z kierowania barem, gdzie nie będzie już Miksera.

Nieoczekiwanie kupnem "Barbariana" będzie zainteresowany właściciel kasyna, a prywatnie kochanek Julity, Sebastian, który w 3446 odcinku "Pierwszej miłości" złoży Kaśce ofertę nie do odrzucenia. Ale za tą inwestycją biznesmena będzie się kryło coś jeszcze. Romans Julity z Sebastianem rozkręci się do tego stopnia, że sprytna studentka medycyny z biednej rodziny poczuje, że może mieć wszystko.

Nie przegap: Pierwsza miłość po wakacjach. Marta skatowana przez Mateusza! Uwięzi ją w swoim domku w górach - ZDJĘCIA

Pierwsza miłość. Ewa będzie miała dziecko z ochroniarzem Fabianem?! Żona Wekslera o jednym synu już zapomniała

Tak się zmieni życie Julity w "Pierwszej miłości" po wakacjach

Życie Julity w nowym sezonie "Pierwszej miłości" będzie przypominało piękną bajkę. Będzie bardzo szczęśliwa u boku bogatego Sebastiana, którego nie bez trudu zdobyła. Prezes kasyna zacznie rozpieszczać swoją dziewczynę zagranicznymi podróżami i drogimi prezentami. Jednym z nich będzie właśnie "Barbarian".

Julita w "Pierwszej miłości" po wakacjach będzie w siódmym niebie kiedy zostanie właścicielką baru Kaśki! Ale błyskawicznie przekona się jak mało wie o prowadzeniu biznesu. Do tej pory zdobywała pieniądze sypiąc z bogatymi facetami, nawet z podstarzałym wykładowcą z uczelni. Była w związku z Filipem Wenerskim, synem lekarza Jakuba (Przemysław Sadowski), także dla własnych korzyści.  Prowadzenie baru przerośnie Julitę, więc w nowych odcinkach "Pierwszej miłości" skorzysta z pomocy Anki, Kamila i Filipa. 

Sprawdź też: Pierwsza miłość po wakacjach. Córka Artura i Doroty porwana przez siostrę! Okrutna Stasia wyniesie Tosię z domu i porzuci na pastwę losu - ZDJĘCIA

Nowy zespół "Barbariana" w kolejnym sezonie "Pierwszej miłości"

Ekipa pracowników "Barbariana" w nowym sezonie "Pierwszej miłości" bardzo się zmieni. W barze Julity pojawi się kilka nowych kelnerek. Jedną z nich będzie Joanna, która pracowała w klinice Grażyny Weksler (Grażyna Wolszczak) i robiła przekręty z lekami z Wenerskim. W tej roli do serialu wróci Klara Williams! Wiele wskazuje na to, że z takim zespołem "Barbarian" długo nie pociągnie.

Najnowsze