Pierwsza miłość po wakacjach. Pożegnanie Miksera i Magdy z Kaśką i Lucynką! Nigdy już nie wrócą do Polski? - ZDJĘCIA

i

Autor: ATM Grupa/ Bogdan Bogielczyk Pierwsza miłość po wakacjach. Pożegnanie Miksera i Magdy z Kaśką i Lucynką! Nigdy już nie wrócą do Polski? - ZDJĘCIA

Pierwsza miłość

Pierwsza miłość po wakacjach. Pożegnanie Miksera i Magdy z Kaśką i Lucynką! Nigdy już nie wrócą do Polski? - ZDJĘCIA

2022-08-10 15:00

W 3442 odcinku serialu "Pierwsza miłość" po wakacjach, który będzie początkiem nowego sezonu Mikser (Błażej Michalski) i Magda (Karolina Sawka) wyjadą do USA, a z obsady na dłuższy czas odejdą aktorzy wcielający się w tych bohaterów. Wyjazd zakochanych z Polski poprzedzi pożegnanie z Kaśką (Misiek Koterski) i Lucynką (Delfina Wilkońska). Po raz ostatni przyjaciele spotkają się na lotnisku w 3442 odcinku "Pierwszej miłości". Niestety po wzruszającym pożegnaniu Kaśka podejmie trudną decyzję o zamknięciu "Barbariana"! Sprawdź co się wydarzy dalej i zobacz ZDJĘCIA.

"Pierwsza miłość" odcinek 3442 po wakacjach - poniedziałek, 29.08.2022, o godz. 18 w Polsacie

Z obsady "Pierwszej miłości" po wakacjach odejdzie dwójka lubianych bohaterów - Mikser i Magda! Kariera początkującej aktorki, byłej prostytutki, którą Mikser nie raz ratował z tarapatów, nabierze takiego tempa, że przyjmie propozycję wyjazdu do USA, gdzie będzie na nią czekała nowa rola. Zakochany Mikołaj za nim w świecie nie będzie chciał się rozstawać z dziewczyną, swoją wielką miłością, więc pojedzie razem z Magdą. Już w 3442 odcinku "Pierwszej miłości" po przerwie wakacyjnej nadejdzie dzień wyjazdu Miksera i Magdy do Ameryki. W decydującym momencie zabraknie przy nich przyjaciół. Powód?

Nie przegap: Pierwsza miłość po wakacjach. Michał straci wzrok! Marysia zlituje się nad byłym mężem - ZDJĘCIA, ZWIASTUN

W 3442 odcinku "Pierwszej miłości" Kaśka i Lucynka zaśpią, nie zdążą spotkać się z Mikserem i Magdą w mieszkaniu.  Mimo to postarają się zdążyć na lotnisko, by zobaczyć odlatujących do USA przyjaciół i pożegnać się z nimi. Minie przecież dużo czasu nim spotkają się kolejny raz. Dosłownie w ostatniej chwili Kaśka i Lucynka dotrą na lotnisko. Zanim Mikser i Magda wsiądą do samolotu nastąpi wzruszające pożegnanie, podczas którego w 3442 odcinku "Pierwszej miłości" Kaśka podejmie trudną decyzję w sprawie przyszłości "Barbariana". Nie będzie wyobrażał sobie dalej prowadzenia baru bez najlepszego kumpla.

Sprawdź też: M jak miłość po wakacjach. Basia zmieni się i zejdzie na złą drogę przez wyrodną matkę Alę?! Paweł przekona się do czego jest zdolna porzucona córka - ZDJĘCIA

Czy Błażej Michalski i Karolina Sawka odejdą z "Pierwszej miłości" na zawsze?

Odejście Miksera i Magdy z "Pierwszej miłości" w 3442 odcinku oznacza, że Błażej Michalski i Karolina Sawka nie będą występowali już w serialu. Nie wiadomo kiedy ich bohaterowie wrócą do Polski z USA. Produkcja "Pierwszej miłości" ani słowem nie wspomniała, że mieliby na zawsze zniknąć z obsady. Wyjazd tej pary oznacza jednak, że w nowym sezonie po wakacjach "Barbarian" zostanie zamknięty! Kaśka ciężko zniesie to zniesie, z pracą w barze pożegna się z też z bólem serca Anka (Anna Pentz). Mimo wielu wątpliwości Kaśka zadecyduje się na sprzedaż "Barbariana", którego właścicielką do niedawna była Dorota (Magdalena Wróbel). Kto go kupi? To wyjaśni się w kolejnych odcinkach "Pierwszej miłości" we wrześniu.

Pierwsza miłość ZWIASTUN po wakacjach 2022. Michał przeżyje i powie Marysi, że Kacper nie jest jej bratem
Najnowsze