Pierwsza miłość po wakacjach. Nowa bohaterka Meggie nieźle namiesza w wątkach znanych bohaterów

i

Autor: Instagram Pierwsza miłość po wakacjach. Nowa bohaterka Meggie nieźle namiesza w wątkach znanych bohaterów

Pierwsza miłość

Pierwsza miłość po wakacjach. Nowa bohaterka Meggie nieźle namiesza w wątkach znanych bohaterów - ZDJĘCIA

2022-08-12 12:46

Oto nowa bohaterka w "Pierwsza miłość"! Meggie (Nikola Stajszczak) pojawi się w nowych odcinkach serialu po wakacjach 2022. Rola w "Pierwszej miłości" to debiut początkującej aktorki, która na co dzień mieszka w Stanach, gdzie odbywa się jej edukacja. Nikola Stajszczak ma już za sobą rolę w filie „Jak Pokochałam Gangstera”, ale "Pierwsza miłość" ma być sprawdzeniem, jak poradzi sobie z wcieleniem się w postać, która na jakiś czas zawita do Wrocławia. Meggie mocno namiesza w życiu bohaterów? Sprawdź, co już wiadomo.

Kim będzie nowa postać w "Pierwszej miłości" po wakacjach?

Meggie dołączy do znanych bohaterów w nowym sezonie "Pierwsza miłość". Pojawi się we Wrocławiu i nieźle namiesza? Imię nowej bohaterki wskazuje na fakt, że dziewczyna przyjedzie zza granicy lub będzie miała amerykańskie korzenie. Nikola Stajszczak, która wcieli się w postać Meggie jest Polką, ale na co dzień studiuje biznes na uczelni LMU w Los Angeles i uczęszcza do szkoły aktorskiej Ivanna Chubbuck. Ukończyła również kurs aktorski Playhouse West w Hollywood.

Nikola Stajszczak. Kim jest nowa aktorka z serialu "Pierwsza miłość"?

Nikola Stajszczak stawia pierwsze kroki w aktorstwie, a "Pierwsza miłość" będzie pierwszym serialem, w którym zagra. Początkująca aktorka wystąpiła jednak w filmie "Jak Pokochałam Gangstera” u boku Antka Królikowskiego jako Kamożona. Przez całe lato Stajszczak pracowała na planie "Pierwszej miłości" i podobno bardzo chwali sobie atmosferę oraz pomysł na swoją postać. 

Przeczytaj też: Barwy szczęścia. Dziwne zachowanie Adrianny Biedrzyńskiej. Nagrywa kontrowersyjne filmiki - ZDJĘCIA

Pierwsza miłość ZWIASTUN po wakacjach 2022. Michał przeżyje i powie Marysi, że Kacper nie jest jej bratem

Meggie mocno namiesza w "Pierwszej miłości" po przerwie wakacyjnej?

Póki co, nie ma szczegółowych informacji, w którym wątku "Pierwszej miłości" zawita Meggie. - Tylko nadzieję że nie zepsuje relacje Artura - brzmi jeden z komentarzy na profilu "Pierwsza miłość" na Instagramie. Czyżby dziewczyna miała namieszać właśnie w życiu Kulczyckiego (Łukasz Płoszajski)? To póki do tylko domysły. - Jestem ci3kawa jaka role tam odegra :) kogo I od kogo - zastanawia się jeden z widzów. - już niedługo wszystko się okaże! Ściskam - odpisała Nikola Stajszczak, która chyba nie chce psuć niespodzianki i nie udziela konkretnej odpowiedzi na pytanie. Pewnym jest, że Meggie będzie piękna i porywająca, bo sama Stajszczak oprócz aktorstwa, pasjonuje się modelingiem i ma za sobą już kilka kampanii i międzynarodowych kontraktów.

Sprawdź też: Wojtuś nie wróci do M jak miłość. Wyrzucony z obsady Feliks Matecki przerwał milczenie! Już nie ma złudzeń - ZDJĘCIA

Najnowsze