Pierwsza miłość

Pierwsza miłość po wakacjach. Kalina odnajdzie zaginioną Dorotę! Powie Arturowi, że zaczęła nowe życie w innym facetem - ZDJĘCIA, ZWIASTUN

2023-08-28 21:50

W 3647 odcinku serialu "Pierwsza miłość" Dorota (Magdalena Wróbel) odnajdzie się we Wrocławiu! To Kalina (Magdalena Wieczorek) jako pierwsza przez przypadek spotka się z Dorotą, wypatrzy ją w tłumie na koncercie, ale od razu zorientuje się, że coś jest nie tak. Nie dość, że Dorota będzie wyglądała inaczej niż zwykle, to jeszcze jej zachowanie wzbudzi pewne podejrzenia Kaliny. Jakby tego było mało w 3647 odcinku "Pierwszej miłości" po wakacjach Kalina zorientuje się, że zaginiona partnerka Artura Kulczyckiego (Łukasz Płoszajski) ma innego faceta i wjedzie szczęśliwe życie. Powie o tym Arturowi, który zrozumie, że zaginięcie Doroty było ucieczką. Poznaj szczegóły i zobacz ZDJĘCIA.

"Pierwsza miłość" odcinek 3647 - wtorek, 12.09.2023, o godz. 18 w Polsacie

Zaginiona Dorota z "Pierwszej miłości", która po utracie pamięci myśli, że nazywa się Daria, nie pamięta nic z dawnego życia sprzed wypadku i wpadła w pułapkę zastawioną przez upiorną, okrutną staruszkę Jadwigę (Małgorzata Matuszewska-Knothe), niespodziewanie wróci do Wrocławia. Ale nie sama! Będzie z nią sklepikarz z warzywniaka Leszek (Bartłomiej Magdziarz), który w 3647 odcinku "Pierwszej miłości" nowego sezonu zabierze "Darię" na randkę na koncert właśnie do Wrocławia. Mimo sprzeciwu Jadwigi, do której dotrze, że podczas tej wycieczki Dorota Marska może odzyskać pamięć, zostać przez kogoś rozpoznana.

Dziwnym zrządzeniem losu w 3647 odcinku "Pierwszej miłości" Dorotę spotka Kalina, która na ten sam koncert wybierze się z sąsiadką Oliwką (Anastazja Małocha). Znajomą Artura aż zatka na widok jego zaginionej ukochanej, której Kulczycki bez powodzenia od miesięcy szuka. Gdy wypatrzy Dorotę w tłumie, ale ta wcale jej nie rozpozna.

Co więcej w 3647 odcinku "Pierwszej miłości" Dorota będzie zachowywała się jakby była kimś innym. Kalinę zaniepokoi też fakt, że obok Doroty pojawi się wpatrzony w nią jak obrazek tajemniczy mężczyzna. I zaczną się zachowywać jak para na randce! Nic dziwnego, że Kalina postanowi jak najszybciej zawiadomić Artura kogo widziała na koncercie.

Jak grom z jasnego nieba w 3648 odcinku "Pierwszej miłości" spadnie na Artura wieść, że Dorota żyje, że jest szczęśliwa z innym mężczyzną. Co prawda Kalina wspomni o tym, że Dorota wydawała się jej nie poznawać, ale żadne z nich nie będzie miało pojęcia co się za tym kryje, że partnerka Kulczyckiego straciła pamięć. Policjant Hubert zasugeruje Arturowi, że Dorota być może wcale nie chce zostać odnaleziona. Ta z kolei po powrocie do Warszawy dalej nie przypomni sobie kim była, a spotkanie z Kaliną nie spowoduje u niej odzyskania pamięci.

Pierwsza miłość ZWIASTUN. Zaginiona Dorota znajdzie nową miłość. Ewelina zemści się na Emilce i Bartku
Najnowsze

Materiał sponsorowany