Pierwsza miłość

Pierwsza miłość po wakacjach. Kinga będzie nosiła perukę. Nowy wizerunek to początek zmian? - ZDJĘCIA

2023-08-29 9:38

Kinga (Aleksandra Zienkiewicz) w nowym sezonie serialu "Pierwsza miłość" nie podda się w walce z nowotworem piersi. To nie będzie łatwy czas dla kuzynki Marysi (Aneta Zając), bo postępujące leczenie, zmieni jej życie nie do poznania. W 3645 odcinku "Pierwszej miłości" po wakacjach Kinga zdecyduje, że chce nosić perukę. Nie pogodzi się z faktem, że wypadły jej wszystkie włosy i nie da rady przyzwyczaić się do nowego wizerunku. Ukochana Janka (Maciej Mikołajczyk) nie powiedziała ostatniego słowa w walce z chorobą.

"Pierwsza miłość" odcinek 3645 - piątek, 8.09.2023, o godz. 18 w Polsacie

Kinga nie podda się w walce z chorobą, która będzie miała swoje skutki. W 3645 odcinku "Pierwszej miłości" kobieta straci jeden ze swoich cennych atrybutów. Ukochana Janka postanowi całkiem zgolić włosy, które wypadają poprzez środki przyjmowane w trakcie leczenia. W trudnej chwili poprosi o pomoc Marysię. Kuzynka jako pierwsza dowiedziała się, że kobieta cierpi na nowotwór piersi. O tym fakcie długo nie mieli pojęcia Janek, Tomek (Oskar Wojciechowski) i Maciek (Joachim Olko). W kolejnych odcinkach "Pierwszej miłości" to właśnie najbliżsi staną się sensem życia chorej Kingi i to na nich będzie polegać podczas nierównej walki.

W 3646 odcinku "Pierwszej miłości" Kinga zobaczy się w nowym wydaniu, już całkowicie bez włosów. Uzna, że chce zrobić coś dla siebie i postanowi kupić perukę. Zdecyduje się na taką, która ma imitować jej prawdziwe włosy. Zakupi więc włosy o brązowym kolorze z lekką grzywką. Nowa fryzura nie będzie dokładnie odwzorowywała naturalnej czupryny chorej, ale na pewno polepszy jej nastrój. 

Kinga wygra walkę z chorobą w "Pierwszej miłości" po wakacjach?

Przed Kingą wiele wyrzeczeń i niełatwych przeżyć. Niestety, już w kolejnych odcinkach serialu "Pierwsza miłość" po wakacjach okaże się, że stan chorej wcale się nie poprawia. Kiedy Kinga znów wyląduje w szpitalu, lekarze nie będą mieli dobrych wieści. Okaże się, że niezbędna jest operacja usunięcia piersi, co dobija pacjentkę. Zwierzy się Jankowi, że bez naturalnego biustu będzie czuła się mało kobieca. Ukochany oczywiście wesprze ją w trudnych chwilach, zapewni, że na pewno wszystko się ułoży. Kinga postawi wszystko na bliskie kontakty z rodziną, bo poczuje, że ma już naprawdę mało czasu... Oby zdarzył się cud, a kobieta miała szansę na wyleczenie się. 

Pierwsza miłość ZWIASTUN. Zaginiona Dorota znajdzie nową miłość. Ewelina zemści się na Emilce i Bartku
Listen on Spreaker.
Najnowsze

Materiał sponsorowany