Pierwsza miłość

Pierwsza miłość po wakacjach. Dorota odzyska pamięć i wyrwie się z więzienia upiornej staruszki Jadwigi? Sklepikarz Leszek będzie jej ostatnią nadzieją - ZDJĘCIA

2023-07-17 20:04

Dorota (Magdalena Wróbel) w nowym sezonie "Pierwszej miłości" przypomni sobie kim jest i co się z nią stało? W wyniku wypadku, do którego doprowadziła Nela Lipińska (Paulina Holtz), Dorota straciła pamięć, a jej amnezję wykorzystuje na własną korzyść podejrzana staruszka Jadwiga (Małgorzata Matuszewska-Knothe)! Mieszkanie upiornej emerytki z Warszawy w "Pierwszej miłości" przed wakacjami stało się dla Doroty jak więzienie! Jadwiga podaje jej leki, okłamuje, że nazywa się Daria, żeby ta była jej służącą! Ale nowe odcinki "Pierwszej miłości" przyniosą zwrot w sprawie Doroty. Jedynym ratunkiem będzie dla niej sklepikarz z warzywniaka Leszek (Bartłomiej Magdziarz). Dzięki niemu odzyska pamięć?

Czy Dorota w nowych odcinkach "Pierwszej miłości" dzięki Leszkowi wyrwie się z pułapki Jadwigi?

Po stracie pamięci Dorota w "Pierwszej miłości" zdana jest na przebiegłą staruszkę Jadwiga, w której mieszkaniu w Warszawie znalazła "schronienie" i pracę sprzątaczki! W jakich okolicznościach Dorota po wypadku trafiła do Jadwigi? Czy to ona ją znalazła w lesie, gdzie ranną porzuciła ją Nela, żona Lipińskiego (Piotr Ligienza)? A może Dorota błąkała się po mieście, nieświadoma gdzie jest, jak się nazywa i przypadkiem spotkała emerytkę?

To wyjaśni się w nowych odcinkach "Pierwszej miłości" kiedy też wyjdzie na jaw co się działo z Dorotą po wypadku, dlaczego zapadła się pod ziemię i policja nie mogła jej nigdzie odnaleźć. Także poszukiwania Artura (Łukasz Płoszajski), który po zaginięciu Doroty, postanowił wziąć sprawy w swoje ręce nie przyniosły spodziewanych rezultatów. Przełomem miał być moment gdy Stasia (Maja Oświecińska) zobaczyła Dorotę w Warszawie. Co prawda nagrania z monitoringu potwierdziły, że to ona, ale policja nie zdołała nic zrobić, żeby znaleźć zaginioną. 

Tuż przed finałem sezonu "Pierwszej miłości" cierpiąca na amnezję Dorota, która myśli, że nazywa się Daria, w snach zaczęła przypominać sobie szczegóły z dawnego życia, z firmy Karola Wekslera (Karol Strasburger). Ale jednym ratunkiem dla Doroty w nowych odcinkach "Pierwszej miłości" wydaje się sklepikarz Leszek. Zauroczony Darią sprzedawca z warzywniaka zaprosił ją na randkę, koncert ulubionego zespołu do Wrocławia. Już na dźwięk nazwy miasta, w którym mieszkała przed wypadkiem z Arturem i córką Tosią w Dorocie coś drgnęło. Co będzie kiedy Leszek zabierze Dorotę do Wrocławia? Czy Jadwiga pozwoli jej opuścić Warszawę?

Wiele wskazuje na to, że diaboliczna staruszka w "Pierwszej miłości" po wakacjach nie cofnie się przed niczym, żeby "Daria" z nią została! Dlatego faszeruje ją lekami, ukrywa przed nią ogłoszenie o zaginięciu Doroty, wykręca się z odpowiedzi na pytania o okoliczności utraty pamięci i przeszłość.

Pierwsza miłość ZWIASTUN. Powrót Eweliny do Bartka dobije Emilkę. Dorota odzyska pamięć?
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze