Pierwsza miłość

Pierwsza miłość, odcinek 3635: Dorota odzyska pamięć?! Wróci do firmy Wekslera i przypomni sobie dawne życie - ZWIASTUN

2023-06-05 21:05

W 3635 odcinku serialu "Pierwsza miłość" Dorota (Magdalena Wróbel) przypomni sobie, że wcale nie nazywa się Daria, a podejrzana, przebiegła Jadwiga (Małgorzata Matuszewska-Knothe), w której mieszkaniu znalazła "schronienie", tak naprawdę tylko wykorzystuje jej amnezję do własnych celów? Niespodziewanie Dorotę nawiedzą obrazy z przeszłości i ludzie, których znała. Jak dojdzie do tego, że w 3635 odcinku "Pierwszej miłości" Dorota po utracie pamięci wróci do firmy Wekslera (Karol Strasburher), gdzie pracowała razem z Arturem (Łukasz Płoszajski)? Czy Jadwiga pozwoli jej odejść? Zobacz ZWIASTUN "Pierwszej miłości".

"Pierwsza miłość" odcinek 3635 - wtorek, 6.06.2023, o godz. 18 w Polsacie

Do Doroty w 3635 odcinku "Pierwszej miłości" dotrze, że życie, które wiedzie pod dachem Jadwigi to jedno wielkie kłamstwo, że padła ofiarą kobiety, która wykorzystuje jej amnezję, że mieć darmową opiekunkę i sprzątaczkę? Co prawda Jadwiga będzie udawała przed "Darią", że troszczy się o nią jak o swoje dziecko, ale tak naprawdę chodzi jej tylko o to, by Dorota cały czas się nią zajmowała! Jedyną osobą, która w tej beznadziejnej sytuacji może pomóc Darii, może odkryć prawdziwą tożsamość Doroty, zauważyć gdzieś rozwieszone po mieście plakaty o jej zaginięciu jest pracujący w warzywniaku Leszek. W nowym życiu cierpiącej na amnezję Doroty pojawił się bowiem mężczyzna, któremu z czystego serca zależy na tej znajomości...

Decydujący moment nastąpi w 3635 odcinku "Pierwszej miłości" gdy Darię zaczną dręczyć sny z przeszłości, nawiedzą ją ludzie, które być może kiedyś znała. To właśnie we śnie Dorota zobaczy jak wchodzi do pustego gabinetu w firmie Karola Wekslera, szuka kogoś lub czegoś. Podchodzi do biurka, obraca krzesło, ale nikogo tam nie ma. Darię szybko obudzi rzeczywistość w jakiej się teraz znajduje, wołania przebiegłej Jadwigi, która wezwie ją do siebie, by podyktować kolejne polecenia.

Przebiegła Jadwiga, która jakiś czas temu w "Pierwszej miłości" w dziwnych okolicznościach odnalazła Dorotę w Warszawie, zorientowała się, że kobieta straciła pamięć. Wmówiła jej, że nazywa się Daria, mieszka i pracuje u niej jako pomoc domowa. Choć seniorka doskonale wie, że zaginionej Doroty Marskiej szukają bliscy, widziała bowiem na mieście rozwieszone plakaty, to nie zgłosiła na policji, że ją znalazła.

Wiele wskazuje na to, że aż do nowego sezonu "Pierwszej miłości" Dorota nie odzyska pamięci. Ani Artur ani policja nie wpadną na jej trop w Warszawie.

Pierwsza miłość ZWIASTUN. Powrót Eweliny do Bartka dobije Emilkę. Dorota odzyska pamięć?
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze