Pierwsza miłość

Pierwsza miłość po wakacjach. Ewelina spowoduje wypadek Bartka i Romana? Żądza zemsty zawróci jej w głowie - ZWIASTUN, ZDJĘCIA

2023-08-21 9:59

Ewelina (Magdalena Górska) spowoduje wypadek własnego ojca?! Już wiadomo, że w nowych odcinkach serialu "Pierwsza miłość" po wakacjach 2023, córka Romana (Lech Dyblik) oszaleje z żądzy zemsty. Na każdym kroku postara się pokazać, że Bartek (Rafał Kwietniewski) jest jej i za nic się nie rozstaną. W Wadlewie dojdzie do koszmarnych wydarzeń, a Miedzianowski i Roman ulegną wypadkowi. Poturbowany, słaby senior, wyląduje w szpitalnym łóżku. Ewelina zaleje się łzami, ale czy to ona doprowadzi mężczyznę do tego stanu? Zobacz ZWIASTUN i ZDJĘCIA.

Wypadek Romana i Bartka w nowym sezonie "Pierwszej miłości" to sprawka Eweliny? 

W kolejnych odcinkach serialu "Pierwsza miłość" po wakacjach 2023, tragiczne wydarzenia w Wadlewie są już pewne. Chociaż początkowo nic nie wskaże na dramat, sytuacja diametralnie zmieni się po pięknym ślubie Celiny (Grażyna Zielińska) i Romana. Para powie sobie sakramentalne "tak" i wydawałoby się, że każdy odnajdzie szczęście. Niestety to nieprawda, bo zazdrosna Ewelina będzie już wiedziała o romansie Bartka z Emilką (Anna Ilczuk). Zrobi dobrą minę do złej gry, nie będzie otwarcie toczyć wojny z rywalką, ale przyszykuje pewien plan. Kobietą ogarnie żądza zemsty, będzie chciała wykorzystać ludzi wokół siebie, by pozbyć się byłej żony ukochanego. Mowa tu m.in. o zmowie z Melisą (Aleksandra Szwed), która także ma z córką Śmiałka (Paweł Okoński) "na pieńku". 

Ewelina zacznie wręcz szaleć w nowym sezonie "Pierwszej miłości", ale czy to ona doprowadzi do wypadku ojca? W ZWIASTUNIE serialu na nadchodzący sezon, który można zobaczyć poniżej widać, że w Wadlewie wydarzy się straszny wypadek. Wiadomo już, że rannymi okażą się Roman i Bartek. Senior w fatalnym stanie trafi do szpitala, gdzie pojawi się także zapłakana Ewelina. Co ciekawe, ona także weźmie udział w feralnym wydarzeniu, bo na jej łuku brwiowym widać plaster oraz siniaki na twarzy. Czy to ona źle zaplanuje całą akcję? Może będzie planowała skrzywdzić Bartka, bo oszaleje z zazdrości i chęci zemsty. Szkoda tylko, że ucierpi Roman, który jako jedyny zawsze ją wspierał. 

Wzruszające wyznanie Eweliny w szpitalu u Romana w "Pierwszej miłości" po wakacjach

Kiedy Ewelina będzie czuwać przy łóżku poturbowanego ojca, weźmie ją na refleksje. Prawdopodobnie już w tym momencie będzie czuła, że miłość z Bartkiem to już nie jest to samo... Miedzianowski nie przestanie bowiem myśleć o Emilce, co doprowadzi Ewelinę do szału.

- Tylko ty mnie kochałeś, tak naprawdę... - powie Ewelina do ojca, który z licznymi obrażeniami będzie walczył o powrót do zdrowia. Kobieta zaleje się łzami, a jej słowa dowodzą jedynie dobijającą świadomość, że Bartek już jej nie kocha. 

Pierwsza miłość ZWIASTUN. Zaginiona Dorota znajdzie nową miłość. Ewelina zemści się na Emilce i Bartku
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze