Pierwsza miłość

Pierwsza miłość po wakacjach. Dorota wykończy Jadwigę? Dramatyczna akcja ratunkowa emerytki - ZDJĘCIA

2023-08-25 10:55

Stan Jadwigi (Małgorzata Matuszewska-Knothe) pogorszy się w 3649 odcinku "Pierwszej miłości"! "Daria" (Magdalena Wróbel) z niepokojem zaobserwuje zły stan seniorki, która zacznie ją coraz bardziej dręczyć. Czyby miała coś wspólnego z kiepskim stanem Jadwigi? Nie da się ukryć, że w nadchodzących odcinkach serialu "Pierwsza miłość" po wakacjach okaże się, że emerytka nie umie pogodzić się z samotnością i pewnymi faktami. Zakaże "Darii" wielu rzeczy, ale i tak powoli tajemnica zniknięcia Doroty, zacznie wychodzić na światło dzienne.

"Pierwsza miłość" odcinek 3649 - czwartek, 14.09.2023, o godz. 18 w Polsacie

W 3649 odcinku "Pierwszej miłości" po wakacjach okaże się, że stan Jadwigi ulega znaczącemu pogorszeniu. Emerytka, która poniekąd więzi Dorotę i wmawia jej, że jest "Darią", wreszcie się doigra? Czy Dorota zemści się na seniorce za to, że wciąż nią manipuluje i pomiata? Otóż, ostrożność i czujność "Darii" pogłębi się wraz z rozwojem znajomości z Leszkiem (Bartłomiej Magdziarz), uczynnym sklepikarzem, który od początku fascynuje się kobietą. W nowym sezonie serialu "Pierwsza miłość" po wakacjach widzowie zobaczą wspólne wyjścia pary, a "Daria" poczuje do mężczyzny coś więcej. To bardzo nie spodoba się Jadwidze, bo przecież zda sobie sprawę, że randki we Wrocławiu i bliższe poznanie z Leszkiem może spowodować, że wspomnienia Doroty wrócą. Emerytka popełni błąd i nazwie kobietę jej prawdziwym imieniem, a to wzbudzi kolejne podejrzenia. 

"Daria" wezwie pogotowie do Jadwigi w 3649 odcinku "Pierwszej miłości" 

Z biegiem czasu, "Daria" zacznie orientować się, że coś jest nie tak. Dostanie przebłyski wspomnień i przestanie aż tak ufać emerytce. W 3649 odcinku "Pierwszej miłości" jej stan bardzo się pogorszy. Zostanie wezwana pomoc, a ratownicy zbadają starszą kobietę. Okaże się jednak, że zagrożenia życia nie ma i nawet nie ma potrzeby zabierania Jadwigi do szpitala na obserwację. Seniorka zostanie w domu, gdzie znów weźmie "Darię" na litość i każe sobie usługiwać. Zapewne znów "obróci kota ogonem" i wmówi podopiecznej, że to jej zachowanie przekłada się na stres i złe samopoczucie. 

"Daria" nie podda się jednak w walce o swoje uczucia i chociaż ciotka nie będzie akceptowała jej nowego związku, wkrótce postanowi przedstawić Leszka Jadwidze. I tu zacznie się problem, bo cwana emerytka tylko czeka na okazję do kolejnej intrygi. 

Pierwsza miłość ZWIASTUN. Zaginiona Dorota znajdzie nową miłość. Ewelina zemści się na Emilce i Bartku
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze