Pierwsza miłość

Pierwsza miłość po wakacjach. Zaginiona Dorota usłyszy swoje prawdziwe imię! Tak dowie się, że nie jest Darią - ZDJĘCIA

2023-08-24 14:35

Dorota (Magdalena Wróbel) w 3646 odcinku „Pierwsza miłość” po wakacjach, usłyszy swoje prawdziwe imię! Od jakiegoś czasu żyje w przekonaniu, że jest Darią i pomaga Jadwidze (Małgorzata Matuszewska-Knothe), która od początku nią manipuluje. Seniorka nie będzie jednak taka sprytna, bo popełni duży błąd. Wie dobrze, że „Daria” to tak naprawdę Dorota, której szuka m.in. Artur Kulczycki (Łukasz Płoszajski). W 3646 odcinku „Pierwszej miłości” Jadwiga wypowie prawdziwe imię podopiecznej, a wtedy nastąpi przełom.

Dorota przypomni sobie kim jest w 3646 odcinku „Pierwszej miłości”?

Dorota w nowym sezonie „Pierwszej miłości” będzie nadal żyła w przekonaniu, że jest „Darią”. Tak wmówiono jej po wypadku, którego dokonała Nela Lipińska (Paulina Holtz). Po dramatycznych wydarzeniach, matka Tosi trafiła pod opiekę seniorki Jadwigi, która ubzdurała sobie, że zrobi z całej sytuacji użytek. Wmówiła Dorocie, że ma na imię Daria i razem z nią, w skromny sposób żyją z dala od zgiełku miasta. Dorota zaufała emerytce, bo nie bardzo miała inne wyjście, ale już w poprzednich odcinkach „Pierwszej miłości” poznała pewnego mężczyznę, który może odmienić jej los. 

Mowa oczywiście o Leszku (Bartłomiej Magdziarz), który od początku interesował się kobietą. W kolejnym sezonie serialu posunie się o krok dalej i umówi się z „Darią” na randki.

Jadwiga zwróci się do Doroty jej prawdziwym imieniem 

W 3646 odcinku „Pierwszej miłości” to właśnie przy okazji dyskusji o wyjeździe na randkę z Leszkiem do Wrocławia, Jadwiga popełni duży błąd. Nie będzie chciała się zgodzić, by „Daria” opuszczała dom i bliżej zapoznawała się z Leszkiem, bo przecież doskonale zda sobie sprawę, że im częściej zacznie wychodzić, tym większa szansa, że ktoś ją rozpozna lub coś sobie przypomni. Jadwiga zwróci się do Doroty jej prawdziwym imieniem i tu nastąpi przełom. Dorota w 3646 odcinku „Pierwszej miłości” po wakacjach zacznie kojarzyć to imię, jej mózg podsunie jej pewne skojarzenia.

Co prawda, Dorota nie od razu przypomni sobie wszystko, ale będzie widać, że imię zrobiło na niej wrażenie. To może spowodować dalsze przypominanie sobie faktów z życia i późniejsze odzyskanie pamięci. Jadwiga będzie miała coraz mniej do powiedzenia w kwestii rządzenia życiem Doroty, którą cały czas oszukuje.  

Pierwsza miłość ZWIASTUN. Zaginiona Dorota znajdzie nową miłość. Ewelina zemści się na Emilce i Bartku
Najnowsze

Materiał sponsorowany