Pierwsza miłość

Pierwsza miłość po wakacjach. Nieobliczalna Jadwiga zaostrzy więzienie Doroty. Posunie się do ostateczności - ZDJĘCIA

2023-08-26 8:53

Jadwiga (Małgorzata Matuszewska-Knothe) w serialu "Pierwsza miłość" po wakacjach zaostrzy „opiekę” nad Dorotą (Magdalena Wróbel), którą nazywa Darią i której wmówiła bzdury o jej pochodzeniu i przeszłości. Emerytka będzie tak cwana w nowych odcinkach „Pierwszej miłości”, że podporządkuje sobie „Darię” jeszcze bardziej. Nie spodoba jej się nowy romans kobiety z Leszkiem (Bartłomiej Magdziarz), bo seniorka wie dobrze, że czym więcej podopieczna zacznie wychodzić, tym szybciej dowie się prawdy o swojej prawdziwej tożsamości.

Jadwiga stanie się groźna i bezwzględna w „Pierwszej miłości” po wakacjach 

To seniorka Jadwiga jest odpowiedzialna za całe zamieszanie po wypadku i zaginięciu Doroty. Gdyby od razu zgłosiła sprawę policji, Artur (Łukasz Płoszajski) zapewne już dawno znalazł by matkę Tosi. Niestety emerytka ubzdurała sobie, że „Daria” będzie żyła z nią pod jednym dachem i we wszystkim pomagała. Kobieta wierzy seniorce, bo nie bardzo ma podstawy do innego zachowania. Nie pamięta kim jest, nie wie, że szuka ją Artur i czeka na nią córka.

W kolejnych odcinkach „Pierwszej miłości” po wakacjach sytuacja między Jadwigą a „Darią” zacznie się zaostrzać. Wszystko przez romansowanie kobiety z Leszkiem. Emerytka odkryje, że sklepikarz coraz bardziej oddziałuje na jej podopieczną i zestresuje się, że „Darii” przypomni się prawdziwa tożsamość. Tym bardziej, że sama Jadwiga okaże się na tyle nieostrożna, że wypowie prawdziwe imię Doroty, co tknie w nią pewne przebłyski wspomnień. 

Jadwiga zakaże „Darii” romansu z Leszkiem

W 3647 odcinku „Pierwszej miłości” po wakacjach Jadwiga osiągnie apogeum manipulacji i szantażu emocjonalnego. Wpadnie w panikę, bo Dorota powie jej o wypadzie do Wrocławia z Leszkiem. To załamie emerytkę, bo przecież dobrze wie, że właśnie w tych rejonach toczyło się prawdziwe życie „Darii”. Spróbuje powstrzymać podopieczną, by nigdzie nie jechała, ale ostatecznie się przeliczy.

Dorota i Leszek wyruszą na koncert do Wrocławia, gdzie Dorota faktycznie zacznie odczuwać bliskość pewnym wspomnień. Czy raz na zawsze uwolni się od Jadwigi? To nie będzie takie proste, a seniorka tak łatwo się nie podda. 

Pierwsza miłość ZWIASTUN. Zaginiona Dorota znajdzie nową miłość. Ewelina zemści się na Emilce i Bartku
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze