Pierwsza miłość

Pierwsza miłość po wakacjach. Dominika wmieszana w uprowadzenie dziecka! Zginie przez napad bandytów? - ZWIASTUN, ZDJĘCIA

2023-08-08 12:31

Dominika (Aneta Zając) znajdzie się w samym sercu gangsterskiego napadu w We-Med! Siostra Marysi (Aneta Zając) nigdy nie była aniołkiem, ale tym razem wmiesza się w skrajnie niebezpieczną sytuację, która może zagrozić jej życiu! Nie tylko, bo wiele osób w klinice pożałuje spotkania z okrutnymi bandytami. Dominika w nowych odcinkach serialu "Pierwsza miłość" po wakacjach znajdzie się w samym sercu chorej rozgrywki! Wmieszają ją w uprowadzenie dziecka, a to nie koniec!

Dominika znajdzie się w centrum bandyckiej akcji w "Pierwszej miłości" po wakacjach

Dominika stanie się świadkiem zatrważających scen w We-Med! W nowym sezonie "Pierwszej miłości" po wakacjach 2023 dojdzie do strzelaniny. Gruba uzbrojonych bandytów wkroczy do kliniki Grażyny (Grażyna Wolszczak) i weźmie zakładników! Poleje się krew, a zaatakowany zostanie m.in. lekarz Kacper (Damian Kulec), który spróbuje uratować pewnego mężczyznę, ale dostanie rozkaz siedzenia cicho! Mało tego, w tym samym czasie w szpitalu znajdzie się także chora na raka Kinga (Aleksandra Zienkiewicz). Jeden z bandytów wkroczy do jej sali i wymierzy pistolet w jej głowę! Szokująca sytuacja nie zakończy się "jedynie" na tym. Grupa przestępców posunie się o krok dalej.

W najnowszym zwiastunie kolejnych odcinków "Pierwsza miłość" po wakacjach, który można zobaczyć poniżej, widać niebezpieczną, uzbrojoną kobietę, która przystawia pistolet do głowy dziecku! Obok stoi Dominika z rękami w górze, która prawdopobnie też stanie się zakładniczką! - Zostaw dziecko! - usłyszy uzbrojona kobieta, ale widać będzie, że jest gotowa na wszystko i nie ma zamiaru zrezygnować z chorej akcji. 

Dominika zginie w strzelaninie w We-Med?

Do akcji ratowania niewinnych ludzi wkroczy oddział antyterrorystyczny. Czy oni uratują dziecko i Dominikę? Sytuacja będzie wyglądała na bardzo niebezpieczną, ale póki co nie jest znany motyw działania przestępców. Niestety w całej akcji bardzo ucierpi Kacper, który dostanie kulkę w klatkę piersiową! Dominika też znajdzie się w bezpośrednim zagrożeniu, ale jeszcze nie wiadomo, jak potoczy się jej los...

Pierwsza miłość ZWIASTUN odcinków po wakacjach. Strzelanina w We-Med. Roman umrze na oczach Eweliny?
Najnowsze

Materiał sponsorowany