Pierwsza miłość

Pierwsza miłość po wakacjach. Biały zatraci się w ramionach Igi. Na pocałunkach się nie skończy? - ZWIASTUN, ZDJĘCIA

2023-08-09 11:46

Biały (Igor Paszczyk) nie oderwie się od Igi (Waleria Gorobets) w nowym sezonie "Pierwszej miłości". Chociaż do oficjalnego rozstania z Anką (Anna Pentz) nie doszło, Kamil mocno zagubi się w swoich uczuciach. Pewnym są gorące schadzki kochanków, pocałunki i może nie tylko... Biały odpowie Idze na bardzo ważne pytanie i aż szkoda, że córka Laury (Katarzyna Maciąg) tego nie usłyszy! W "Pierwszej miłości" po wakacjach stanie się jasne, że do ślubu Kamila i Anki prawdopodobnie w ogóle nie dojdzie, a chłopak skupi się na Idze!

Iga i Biały będą razem w "Pierwszej miłości" po wakacjach?

Iga i Biały nie oderwą się od siebie w kolejnym sezonie "Pierwszej miłości"! Już wcześniej między Kamilem a Anką źle się działo. Dziewczyna wyjechała do Anglii, gdzie pochłonęło jej zagraniczne życie w Londynie. Nawet kiedy Kamil pojechał z niespodzianką, zastał ją w akademiku, w objęciach pewnego chłopaka. Do tego dochodziły problemy Anki z Laurą oraz Adamem (Krystian Wieczorek), bo dziewczyna nie rozumiała fascynacji Biernackim. Kiedy ona spędzała czas w Londynie, na miejscu Iga i Biały bardzo się do siebie zbliżyli. Nic dziwnego, skoro oboje mieli kłopoty i chcieli sobie wzajemnie pomóc.

Przypomnijmy, że Iga w poprzednich odcinkach "Pierwszej miłości" usilnie starała się znaleźć ojca, a podejrzenia padły na różnych mężczyzn, a Jakub Wenerskie (Przemysław Sadowski) dopilnował, by dziewczyna dotarła do prawdy. Okazało się, że to Adam jest ojcem dziewczyny, chociaż przy tej okazji Biernacki pokazał swoją prawdziwą, mroczną naturę. Idze nie było też łatwo w związku z zachowaniem Filipa (Dominik Smaruj). Kłopoty chłopaka odbiły się na wszystkich. 

Gorące pocałunki Igi i Białego w "Pierwszej miłości" po wakacjach

W najnowszym zwiastunie serialu "Pierwsza miłość", który można zobaczyć poniżej, widać wyraźnie schadzkę Białego i Igi. Na pewno na horyzoncie nie będzie Anki, która zapewne pozostanie w Londynie. Kamil i Iga połączą się w romantycznym pocałunku i czule się do siebie uśmiechną.

- Jestem pewien - powie chłopak do Igi, ale niestety w krótkim fragmencie nie zostało wyjaśnione, o co dokładnie mu chodzi. Możliwe jednak, że wspomni o ostatecznym zerwaniu z Anką. Tym bardziej, że w kolejnych odcinkach "Pierwszej miłości" po wakacjach 2023 okaże się, że córka Laury wcale nie jest przekonana co do ślubu. Odbędzie z narzeczonym rozmowę przez kamerkę wideo, po której Biały z wściekłości trzaśnie klapą laptopa. To raczej nie zakończy się dobrze. 

Pierwsza miłość ZWIASTUN odcinków po wakacjach. Strzelanina w We-Med. Roman umrze na oczach Eweliny?
Najnowsze