Pierwsza miłość

Pierwsza miłość, odcinek 3639: Adam ojcem Igi! Wenerski da dziewczynie pieniądze na badania DNA - ZDJĘCIA

2023-05-28 18:28

Iga (Waleria Gorobets) zdobędzie pieniądze na badania DNA, by wreszcie dowiedzieć się, kto jest jej biologicznym ojcem. W 3639 odcinku "Pierwszej miłości" Adam (Krystian Wieczorek) będzie przekonany, że to Wenerski (Przemysław Sadowski) dał dziewczynie odpowiedną sumkę na przeprowadzenie badań, by zniszczyć jego relacje z Laurą (Katarzyna Maciąg). Całą kłótnię podsłucha Marysia (Aneta Zając) i też wyda jej się podejrzane, że Jakub tak mąci w życiu Biernackiego. Co okaże się w 3639 odcinku "Pierwszej miłości"? Adam naprawdę jest ojcem Igi?

"Pierwsza miłość" odcinek 3639 - wtorek, 13.06.2023, o godz. 18 w Polsacie

Adam to ojciec Igi? To pytanie cały czas budzi kontrowersje. Dziewczyna od jakiegoś czasu szuka odpowiedzi, ale nadal nie wiadomo, kto okaże się biologicznym tatą Igi. Doszło nawet do tego, że chwilę podejrzany był Wenerski, ale na ostateczne rozwiązanie całej sprawy, trzeba będzie jeszcze trochę poczekać. W 3639 odcinku "Pierwszej miłości" dojdzie do kolejnego starcia Jakuba z Biernackim, właśnie przez węszenie Igi. Okaże się, że dziewczyna wzięła się porządnie za niecierpiącą zwłoki sprawę ojcostwa i faktycznie zleciła badania. Tutaj zacznie się problem, bo Adam naskoczy na Wenerskiego, że to on steruje zachowaniem dziewczyny i to on dał jej pieniądze na wykonanie testów, bo uwziął się na niego i chce udowodnić wszystkim dookoła, że jest kłamcą, który porzuca kobiety w trudnych chwilach. 

Biernacki powoli zacznie tracić dobre imię. Już wcześniej pod lupę wzięła go Anka (Anna Pentz), której wcale nie spodobało się, że matka spotyka się akurat z Biernackim. Uwierzyła, że to on jest ojcem Igi, chociaż się tego wypiera. Anka przestraszyła się, że Laurę spotka taki sam los, jak matkę dziewczyny. Nie tylko ona wierzy w ojcostwo Biernackiego, bo sam Jakub zostanie oskarżony o mącenie w życiu Adama i Laury. Tym bardziej, że Marysia usłyszy całą wymianę zdań między ukochanym a Adamem w 3639 odcinku "Pierwszej miłości" i też wyda jej się to dziwne, że Wenerski aż tak przejmuje się sprawą Igi i aż tak angażuje się w życie rywala. Lekarz za nic się przecież nie przyzna, że najzwyczajniej w świecie chce odsunąć mężczyznę od Laury, a ich bliska zażyłość działa mu na nerwy.

Kto jest ojcem Igi w "Pierwszej miłości"?

Na to pytanie poznamy odpowiedź prawdopodobnie dopiero w 3638 odcinku "Pierwszej miłości" (emisja w poniedziałek 12.06.2023 r.). To właśnie wtedy Jakub wejdzie w posiadanie dokumentów z laboratorium i przekaże je Idze. Co dziewczyna zobaczy w papierach? Czy wreszcie zdobędzie dowód na to, że to Adam jest jej tatą?

Pierwsza miłość ZWIASTUN. Julita uwięziona przez Sebastiana! Emilka i Bartek będą mieli dziecko?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze