Pierwsza miłość

Pierwsza miłość, odcinek 3633: Anka odkryje prawdziwą twarz Adama. Skłóci się z Laurą na zawsze?! - ZDJĘCIA

2023-05-19 15:26

W 3633 odcinku "Pierwszej miłości" Anka (Anna Pentz) nie popuści Laurze (Katarzyna Maciąg). Uprze się, że Adam (Krystian Wieczorek) to oszust i kłamca i nie zrozumie, dlaczego matka musiała zauroczyć się właśnie w Biernackim. Zanim nastąpi powrót Anki do Londynu, we Wrocławiu odbędzie się skandaliczna afera, a córka z matką skłócą się na całej linii. W 3633 odcinku "Pierwszej miłości" obie nie będą miały hamulców, bo Laura z przekonaniem stwierdzi, że dobrze wybrała sobie partnera, a córka ją wyśmieje!

"Pierwsza miłość" odcinek 3633 - wtorek, 2.6.2023, o godz. 18 w Polsacie

Anka nie przeżyje relacji łączącej Adama z jej matką. W 3633 odcinku "Pierwszej miłości" będzie już przekonana, że Adam to krętacz i oszust, który źle potraktował matkę swojego dziecka. Anka uzna bowiem, że Biernacki jest ojcem Igi (Waleria Gorobets). Kiedy dziewczyna wróci do Wrocławia z Londynu, odwiedzi okaleczonego Filipa (Dominik Smaruj), potem odbędzie kolację z Białym(Igor Paszczyk) i Adamem. Laura pomyśli, że wspólny posiłek to idealny moment, by córka zapoznała się z mężczyzną, ale nic bardziej mylnego. Podczas kolacji dojdzie do skandalicznej afery, a Anka nie omieszka wyciągać na jaw brudów na Biernackiego i oskarżać go, że porzucił Igę i jego matkę! To zmieni sytuację i nastroje diametralnie. Laura szybko pożałuje, że zaprosiła córkę i Kamila na wspólny obiad? 

Ciąg dalszy farsy rozpocznie się w 3633 odcinku "Pierwszej miłości", kiedy to zacznie zbliżać się termin wyjazdu dziewczyny do Anglii. Chociaż wcale nie uzna za cel pokłócić się z matką do żywego, tak się właśnie stanie! Laura zarzuci Ance, że upokarza Adama, a ukochana Białego uzna, że kobieta nie myśli logicznie i zaślepiło ją uczucie. Spróbuje jej wybić z głowy pomysł spotykania się z tym konkretnym mężczyzną. 

Adam porzuci Laurę jak kiedyś matkę Igi? 

Studentka uzna, że Biernacki jest zdolny do wszystkiego, a nawet, że zostawi Laurę w najmniej oczekiwanym momencie, zupełnie jak kiedyś matkę Igi. Szkoda tylko, że Biernacki wyprze się ojcostwa i uzna, że to nie on jest tatą Igi. Cała sytuacja zmieni się w koszmar, a ucierpią na tym relacje Laury i Anki. Matka z córką nie odpuszczą i czeka ich wielka afera, która chyba prędko się nie zakończy. 

Pierwsza miłość. ZWIASTUN. Śledztwo Janka wymknie się spod kontroli. Olek zdradzi Wiktorię
Najnowsze