Pierwsza miłość

Pierwsza miłość po wakacjach. Ślubu Anki i Białego nie będzie! Nawet nie spojrzy mu w twarz po zerwaniu - ZWIASTUN, ZDJĘCIA

2023-08-08 11:11

Ślubu Anki (Anna Pentz) i Białego (Igor Paszczyk) nie będzie! Nowy sezon serialu "Pierwsza miłość" zaskoczy widzów. Ostatnio miłość Kamila i córki Laury (Katarzyna Maciąg) jest wystawiana na ciężkie próby, z których chyba nie wyjdą zwycięsko... Odległość, brak wzajemnego zrozumienia i osoby trzecie powodują, że Anka i Biały się od siebie odsuwają. Zdradzamy, że w kolejnych odcinkach "Pierwszej miłości" po wakacjach odbędzie się bardzo poważna rozmowa narzeczonych. To skończy się fatalnie! Zobacz ZWIASTUN tego, co się wydarzy.

Anka ostatecznie zerwie z Białym w nowym sezonie "Pierwszej miłości"?

Między Anką a Białym nie układało się najlepiej jeszcze w minionych odcinkach "Pierwszej miłości". Przypomnijmy, że Kamil oświadczał się ukochanej przed jej wyjazdem do Londynu. Przeprowadzka w celu rozwoju zaowocowała tym, że ich drogi zaczęły się mijać... Owszem, Anka wpadała do Wrocławia, ale wtedy pojawiła się afera z Laurą i Adamem (Krystian Wieczorek), a młoda dziewczyna nie zachwyciła się nową sympatią matki. Mało tego, kiedy Biały postanowił zrobić narzeczonej niespodziankę i w jednym z minionych odcinków serialu "Pierwsza miłość" pojechał do Londynu, przyłapał ją na schadzce z pewnym chłopakiem! 

Mimo wszystko, para się nie rozstawała, ale do czasu... W najnowszym zwiastunie "Pierwszej miłości" na nadchodzący sezon można zobaczyć ich rozmowę. Siądą do poważnej wymiany zdań, ale nie zrobią tego twarzą w twarz! Będą dyskutować na temat swojej przyszłości przez kamerkę laptopa... Połączą się, kiedy Anka będzie w Londynie, a Biały we Wrocławiu. Ta forma komunikacji się niestety nie sprawdzi. 

Ślubu Anki i Białego nie będzie. Kamil dostanie szału w nowych odcinkach "Pierwszej miłości"

- Co? Ślubu nie będzie? - zapyta Biały w jednym z nadchodzących odcinków "Pierwszej miłości". To właściwie nie będzie pytanie, a gorzkie stwierdzenie faktów. Anka niestety nie zaoponuje, a wręcz przeciwnie, odwróci głowę od kamerki, jakby nie mogła spojrzeć ukochanemu w twarz! Tego będzie za wiele, a chłopak nie wytrzyma. Puszczą mu nerwy i z całą siłą zamknie klapę laptopa. Zrozumie, że nie dogada się z ukochaną, że ich drogi się rozmyły. Jej milczenie odbierze jedynie jako potwierdzenie swoich gdybań. Widać będzie, że dziewczyna nie jest gotowa na ślub, tylko nie wie jak to powiedzieć. Wściekłość Kamila sięgnie zenitu i to nie wróży niczego dobrego. 

Pierwsza miłość ZWIASTUN odcinków po wakacjach. Strzelanina w We-Med. Roman umrze na oczach Eweliny?
Najnowsze