Pierwsza miłość

Pierwsza miłość, odcinek 3568: Zaręczyny Anki i Białego. Córka Laury podejmie szokującą decyzję - ZDJĘCIA

2023-02-23 14:22

Biały (Igor Paszczyk) oświadczy się Ance (Anna Pentz), a w 3568 odcinku "Pierwsza miłość" córka Laury (Katarzyna Maciąg) podejmie decyzję, czy spędzi z Kamilem resztę życia. Sytuacja będzie skomplikowana, bo przecież Anka za chwile będzie miała opuścić Polskę i zaczną się wielkie przygotowywania do wyjazdu na stypendium do Anglii. Kamil zrozumie, że nie może wypuścić ukochanej z rąk, póki ona nie zadeklaruje się, że zostanie jego żoną. Anka stanie przed najtrudniejszym wyborem i nie wszystko pójdzie po jej myśli.

"Pierwsza miłość" odcinek 3568 - poniedziałek, 27.02.2023, o godz. 18 w Polsacie

W 3568 odcinku "Pierwszej miłości" Biały będzie klęczał z pierścionkiem przed Anką, która będzie musiała mu odpowiedzieć, czy zgodzi się za niego wyjść za mąż. Kamil inaczej sobie wyobrażał tę chwilę, bo początkowo spróbuje zorganizować zaręczyny przy uroczystej kolacji, ale to skończy się niemałym zamieszaniem, aż w końcu Biały uzna, że najważniejszy jest gest i intencje i w 3568 odcinku "Barw szczęścia" klęknie przed ukochaną podczas spaceru w lesie. 

Zdradzamy, że Anka przyjmie pierścionek, powie "tak" ukochanemu i zgodzi się zostać jego żoną. To jednak nie oznacza, że córka Laury zrezygnuje ze swoich planów i marzeń. Wreszcie da odpowiedź profesorowi na uczelni, który namawiał ją do wyjazdu na stypendium do Anglii. Dziewczyna postanowi skorzystać z tej okazji i wyjechać z Polski. Czyżby Biały chciał ją "usidlić", by nie zapomniała o nim za granicą?

Po zaręczynach Anki i Kamila wystąpią pewne problemy 

W 3568 odcinku "Pierwszej miłości" nastąpi szczęśliwa chwila, zakochani wyznają sobie uczucia i staną się oficjalnie zaręczeni. Niestety potem nie wszystko pójdzie zgodnie z planem, bo Anka będzie przygotowywała się do wyjazdu, a w pakowaniu pomoże jej Laura. W ferworze wydarzeń, ekscytacji i stresu wyjazdu do Anglii, Anka zapomni o ważnej rzeczy. Kiedy niebawem w "Pierwszej miłości" bliscy zawiozą ją na lotnisko, Anka zorientuje się, że coś jest nie tak i cały wyjazd stanie pod znakiem zapytania. Czy jednak nigdzie nie poleci i zostanie z Kamilem we Wrocławiu? Dowiemy się już niebawem. 

Pierwsza miłość ZWIASTUN. Piotrek odkryje kto zabił Miłkę? Kamil i Filip odbiją porwaną Ankę
Najnowsze